כאן אנטישמיות?

הרב דרור אריה על תכנית היהודים באים: "שנאה עצמית מכוערת של אנשים מתוסבכים שמקיאים את הרפש שלהם עלינו האזרחים".

הרב דרור אריה , כ"ז באב תש"פ

הרב דרור אריה
הרב דרור אריה
צילום: באדיבות המצולם

תאגיד השידור הישראלי ממומן מכיסם של כלל אזרחי המדינה. למעלה מחצי מליארד שקלים יוצאים מכיסנו, כדי לשרת אג'נדות של השמאל הקיצוני בישראל.

הרוב מממן את קולו של המיעוט, שמנסה ללא הרף למחוק כל סממן יהודי ולאומי. ראשי התאגיד עצמם מודים שאין יצוג הולם לימין, שלא לדבר על הייצוג ליהדות.

הלהט"ב, ארגוני הנשים, האנרכיסטים מול בית רוה"מ, שכולם ביחד הם אולי מנדט וחצי, תופסים את הבמה ומטרידים ערב ערב את אזרחי המדינה.

אירועים של מאות אלפי בני אדם, כמו ל"ג בעומר במירון, וסליחות בכותל המערבי, מקבלים סיקור צדדי, לעומת זאת אירועי תרבות והופעות של אומני החול זוכים לפריים טיים.

רוב אזרחי ישראל אוהבי מסורת ומכבדי מסורת. יעידו על כך בתי הכנסת ברחבי המדינה, שבימים כתיקונם מארחים כל שבת כשני מיליון יהודים.

לא זו בלבד שהתאגיד מדיר את היהדות ותוחם אותה בכאן מורשת, אלא אף מחציף פנים ומזלזל בקדשי ישראל.

היהודים באים זו לא סאטירה תמימה זו סטירה מצלצלת לקדשי ישראל. אם הייתה תכנית כזו ברשתות זרות הייתה הסכמה גורפת שמדובר באנטישמיות.

האם במדינת ישראל, זו שייחלנו לה אחרי אלפי שנות רדיפה, יש ביזוי ליהדות? שנאה עצמית מכוערת של אנשים מתוסבכים שמקיאים את הרפש שלהם עלינו האזרחים.

כל אומה מכבדת את מורשתה, גם אם היא פרימיטיבית, קל וחומר לנכסי צאן וברזל של התנ"ך, שמכוחם חזרנו ארצה. חברי הכנסת מכל סיעות הבית האם אתם מפחדים לבקר את התקשורת שמא יבולע לכם?

הגיע הזמן להפסיק את שיח הביזוי הקבוע לכל סממן יהודי ולאומי, זו הסתה מסיונרית חילונית. מתי יגיע האיזון הדמוקרטי המיוחל?

הרב דרור אריה הוא ר"מ בישיבת שדרות ויו"ר מפלגת 'נעם' לשעבר