חוזה חדש לאנג'לו קלויארו במכבי תל אביב

הפורוורד סגר לשנתיים נוספות עם אופציה לעונה נוספת, אחרי שהוכיח יכולת מצויינת בסוף עונת הקורונה.

ניצן קידר - ערוץ 7 , כ"ז באב תש"פ

קלויארו עם סקוטי ווילבקין
קלויארו עם סקוטי ווילבקין
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

מכבי תל אביב החתימה את הפורוורד אנג'לו קלויארו (31, 2.03) לשנתיים נוספות עם אופציה לעוד עונה לאחר מכן.

השחקן הציג מאז חידוש המשחקים בעונת הקורונה יכולת מצוינת. "אחת המשימות שסימנו לעצמנו הייתה לשמור על אנג'לו בקבוצה", אמר המאמן יאניס ספרופולוס על קלויארו. "הוא שחקן מרשים, בעל מוסר עבודה גבוה שמאוד מתאים למערכת של מכבי. מהרגע שהגעתי למועדון העברתי אותו מעמדה 4 ל-3 והוא נתן הרבה לכל הקבוצה. זה היה חשוב עבורי ועבור ההנהלה שנאריך את החוזה שלו. אני שמח שהוא נשאר איתנו, הוא שחקן חשוב ונמשיך להילחם ביחד עבור מכבי".

"אני מאושר לחזור למשפחת מכבי שלי", אמר אנג'לו קלויארו לאתר הרשמי של המועדון לאחר החתימה. "יש לנו מטרה להמשיך מהנקודה בה עצרנו בעונה שעברה".

קלויארו, כזכור, פתח את העונה הנוכחית כאופציה שלישית-רביעית עקב ריבוי השחקנים בעמדה שלו. בשל העומס דיבר אף המאמן על הצורך להשאילו, אולם מכת הפציעות החזירה אותו לקדמת הבמה עם הרישום ליורוליג לקראת משחק הבית מול וילרבאן.

קלויארו קלע 9 נקודות, הוריד 5 ריבאונדים וסיים עם 16 נק' מדד במשחקו הראשון העונה ביורוליג, שהגיע במחזור ה-11. בעונתו השניה עם מכבי במסגרת היורוליג הוא הציג ממוצעים של 5.6 נקודות, 2.8 ריבאונדים ו-7.1 נק' מדד יעילות בפחות מ-21 דקות לערב.

לליגה הסדירה לא היה רשום לפני הקפאת המשחקים בשל מגיפת הקורונה. לאחר חידוש הפעילות לקח קלויארו חלק בשבעה משחקי עונה סדירה, פתח בארבעה מתוכם וסיפק 12.7 נקודות (76.2% לשתיים, 41.7% מהשלוש), 4.6 ריבאונדים, 2.9 אסיסטים ו-17.3 נקודות מדד ב-24 דקות למשחק.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il