ראיון: ח"כ שרן השכל, הליכוד

ח"כ שרן השכל מהליכוד שוחחה עם ערוץ 7 וסיפרה על שדולת ארץ ישראל שקיימה אתמול את ישיבתה הראשונה בכנסת ה-23.

"שדולה חשובה שמאגדת הרבה מפלגות והרבה חברי כנסת תחת עיקרון אידיאולוגי אחד שהוא ריבונות. אני שמחה וגאה להיות חברת השדולה וכמובן שאמשיך לקדם את הריבונות ואת ההתיישבות", הסבירה השכל.

השכל דחתה את הביקורת מצד חלק מחברי הכנסת על ראש הממשלה בגלל הויתור על הריבונות, "שמענו גם משקד וגם מחברי כנסת נוספים מהימין אמרות עד כמה הריבונות שראש הממשלה רצה הביא לא היתה טובה".

השכל הוסיפה כי גם לה היו השגות על התוכנית שהוצעה אך ציינה, "מצד שני ראש הממשלה הבטיח שריבונות עדיין נמצאת על השולחן, אנחנו חברי הליכוד, מחוייבים לנושא הריבונות, אני אישית אמשיך לדחוף לריבונות בכל הכוח כמו שבשנים האחרונות הובלתי את המאבק על בקעת הירדן. מאמינה שבכוחות משותפים נצליח לקדם מהלכים".

השכל סיפרה על תפקידה החדש כיו"ר ועדת משנה ליחסי חוץ, "תפקיד מאוד משמעותי, אני לוקחת אותו מאוד ברצינות. הנושאים הבינלאומיים נמצאים תמיד על סדר היום וקשורים לביטחון המדינה, ליכולות הכלכליות של מדינת ישראל. חשוב לי לייצר סדר עדיפויות ומטרות למשרד החוץ".

ח"כ השכל אמרה כי חילוקי הדעות עם כחול לבן היו ידועים לפני שהוקמה הממשלה וכי זו לא הממשלה שרצתה, אך זה המצב שאליו נקלענו וסיכמה, אם נלך לבחירות או לא? נדע ביום רביעי".