ריבלין הודה לצוותים הרפואיים: עבודה בלתי פוסקת, שבעה ימים בשבוע

נשיא המדינה הודה לצוותים הרפואיים ולעוסקים במלאכת המאבק בנגיף הקורונה, במפגש עם צמרת משרד הבריאות.

אורלי הררי - ערוץ 7 , כ"ט באב תש"פ

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין הודה לצוותים הרפואיים ולעוסקים במלאכת המאבק בנגיף הקורונה היום (רביעי) בפגישה שערך עם שר הבריאות יואל (יולי) אדלשטיין, מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי, והממונה על המאבק בנגיף הקורונה פרופ' רוני גמזו.

הנשיא ביקש לפנות דרך צמרת המשרד לרופאים ולרופאות, לאחים ולאחיות, לצוותים הרפואיים, למתנדבים, לאנשי ההצלה, מגן דוד אדום ולכל העובדים בבתי החולים ובשירותים הרפואיים, למומחים במעבדות ולכל העוסקים בחקר הרפואה בישראל.

"אני רוצה להודות לכל אנשי הרפואה, על עבודה בלתי פוסקת, שבעה ימים בשבוע, במסירות גדולה. אתם לא יודעים עד כמה הציבור בישראל מעריך זאת וזה הזמן לשוב ולהודות לכם. נכון, פעמים רבות יש לאנשים תלונות כאלה או אחרות במצוקה כזאת או אחרת, אבל כולנו אסירי תודה לכולכם על העבודה המופלאה שאתם עושים כבר חודשים רבים", אמר ריבלין.

''עוד נשוב ונמחא לכם כפיים אבל היום אנחנו רוצים לומר לכם שאנחנו כל כך מודים לכם. אנחנו עם גדול ורב ואתם מתי מעט. עלינו לעשות הכל כדי שתזכו לתגבור והסיוע הראוי אך עד אז, תודה לכם, בשם כל אזרחי ישראל", הוסיף הנשיא.

במהלך הפגישה עודכן הנשיא אודות ניהול המאבק בנגיף הקורונה, והוצגה בפניו תמונת מצב החולים העדכנית על פי נתוני משרד הבריאות.