פרומו TOV: הטנקיסטים
פרומו TOV: הטנקיסטיםTOV

מלחמת הז'אנרים: מוד לדרמה מוזיקלית או שמותחן אקשן זה מה שיכניס אתכם למצב 'סרט', בחנו אנשים של איזו סוגה אתם?לכל אופי יש גם העדפה למקום בילוי, סגנון חברים וסוגה של סרט. צרפנו לכם שני קטעים מסרטים שמכבדים את הטייטל שהם מייצגים: דרמה מוזיקלית ואקשן, אז "מה הז'אנר שבך"?

"השיר שבך" ומשמאל "טנקיסטים", שני סרטים גדולים, רק שכל אחד יורה לסוגה אחרת. הראשון מדבר מוזיקה בכל מובנה של המילה. זהו סיפור על אומנות, על תשוקה למיצוי ועל כשרון ענק שהסתתר במגירה שנים. השני בשונה, בעל קונטקסט אחר בכלל: "טנקיסטים" פותח את לב הלוחמים בקרב האכזרי אותו ידעה האנושות – מלחמת העולם השנייה. המותחן מכניס לאווירת מלחמה, מציף לבטים פנימיים של נאמנות מול רצון לחיים, לויאלית מול משפחה ואומץ אמתי מה הוא.

פרומו הטנקיסטיםTOV

פרומו TOV: המוזיקה שבךTOV

"חלומות גדולים יכולים לחכות לשיבה": ג'סיקה חלמה להופיע כל חייה לשיר ולהוציא את ציפור נפשה המוזיקלית לאור. אך החיים היו חזקים יותר והיא נאלצה לוותר על דמיונה כדי לעזור להוריה עם העסק המשפחתי שנקלע לקשיים. בצירוף מקרים נפלה לג'סיקה הזדמנות פז להפנות את חייה לכיוון המיוחל. הסרט כולו מתנגן בליטופי שירה ובאווירה תיאטרלית. הצופים רשמו כי זו הייתה "תרפיה לנפש" וסיכמו כי זהו סרט משפחתי נהדר שמתאים את עצמו לכל מי שאוהב אומנות ומחזמר על המסך.

על "טנקיסטים" כמותחן מוצלח, אפשר גם לומר שזהו 'דוקו' למלחמה שאף אחד לא מוכן לשכוח. הסרט, שמבוסס על אירועים אמיתיים, מתאר את סיפורם של צוות טנקיסטים רוסים ומפקדם הגיבור שיוצאים לקרב חסר סיכוי מול צבאה של גרמניה הנאצית, ולבסוף נהפכים לניצחון היסטורי, מכאן ניתן לגזור כי בתקווה חיובית לא כדאי לזלזל לעולם.

אז כמו שנאמר "בסרטים מוצלחים אין טוב יותר, יש מתאים יותר": צפו בקטע משני הסרטים והצביעו מהו "הז'אנר שבך"? ואולי תזכו בשבוע מנוי חינם בTOV, ערוץ סרטים וסדרות נקי לכל המשפחה >>

רוצים לצפות בסרטים אלו? ובסרטים נוספים?
לחצו על לינק ההצטרפות לערוץ TOV וקבלו שבוע חינם!