"כל אחד יכול להגיע לחוף בת ים"

למרות הנחיית ראש עירית בת ים צביקה ברוט, מבהיר היום ח"כ משה ארבל כי כל אחד יכול להגיע לחופי בת ים ואם ינתנו דו"חות אין להן תוקף

בן שאול , ד' באלול תש"פ

"כל אחד יכול להגיע לחוף בת ים"-ערוץ 7
ח"כ משה ארבל
צילום: לשכת ח"כ ארבל

ראש עירית בת ים צביקה ברוט ממשיך להתעקש שלא לאפשר לתושבים מחוץ לעיר לרחוץ בחופי העיר בת ים ולמרות שהובהר לו כי מדובר בצעד שאינו חוקי.

בראיון לרדיו 'קול ברמה' אמר היום (ב') ח"כ משה ארבל (ש"ס) כי כל אחד יכול להגיע לחוף הנפרד ואם ינתנו דו"חות - אין להן תוקף.

"אני יכול להבטיח, שעם כל הכבוד לצביקה ברוט, כל אחד יוכל להגיע לחוק בת ים, אם ינתנו דוחות אין להן שום תוקף חוקי. אין לברוט שאני מאד מעריך, שום סמכות בעניין הזה", אמר.

בדבריו התייחס למתווה בית המכנסת המתגבש על ידי הפרוייקטור פרופ' גמזו. "גמזו התבקש לעשות שיעורי בית ולחזור עם מתווה הגיוני לבתי הכנסת, כל החלטה שלא לוקחת את גודל המבנה, היא שרירותית וזה לא יעבור. אני מתקשה לראות איך גמזו יצליח לעצור טיסות סדירות לאומן, פקיד לא אמור לשלוח מכתבים לנשיא אוקראינה, קורא למי שיש ספק פק"נ שלא יסע".

על הסכם הפשרה בין הליכוד לכחול לבן אמר כי "על פניו, השכל הישר גבר וכולם מבינים שצריך להגיע לפשרה ולמנוע בחירות. כדי ליצר תהליכים בוני אמון צריך זמן, העמדות של השותפים שונות ואם נתעסק ב80 אחוזים שמסכימים עליכם הממשלה תחזיק מעמד".