רומן לוי, מייסד ומנכ"ל Urban Place
רומן לוי, מייסד ומנכ"ל Urban Placeצילום: יח"צ

תקופת הקורונה הביאה לשינויים רבים במודל העבודה עם השינויים במצבת כוח האדם, אימוץ מודל עבודה היברידי, עבודה בצוותים או בקפסולות ועוד.

כל אלה הביאו לשינויים גם בצרכי הארגון, המתגבשים תוך כדי תנועה, ומצריכים חשיבה מחודשת לגבי המודל האופטימלי שיאפשר את מקסימום תפוקת העובדים בחסכון המירבי.

לאור זאת, רשת מתחמי העבודה המשותפים Urban Place משיקה שירות חדש לחברי הקהילה Office Expert – שירות ייעוץ עסקי אישי עם מייסד ומנכ"ל הרשת רומן לוי, המבוסס על מומחיותו רבת השנים בענף, שמטרתו לספק לחברות תובנות ליישום לגיבוש מודל עבודה יעיל וחסכוני בתקופת הקורונה. השירות יינתן ללא עלות הן לחברי קהילה קיימים והן למצטרפים חדשים כחלק ממעטפת הליווי והמנטורינג האישי שמספקת הרשת ללקוחותיה.

השירות כולל סדרה של מפגשי ייעוץ עסקי אישיים עם לוי, הכוללים ניתוח של מודל העבודה הנוכחי, מצבת כוח האדם ומתכונת העבודה (צוותים, קפסולות, עבודה ברוטציה, מודל היברידי ועוד), תפוקות עבודה, יעדים עסקיים, יעדי חסכון ועוד. בהתאם לניתוח יופק דו"ח המלצות לפעולה שמטרתו להגדיר מחדש מודל עבודה המותאם למציאות הקורונה, תוך מקסום תפוקות העובדים וצמצום עלויות על כוח אדם. הדו"ח כולל התייחסות לסוגיות כגון: מספר העמדות הנחוצות, אופן הישיבה – משרד פרטי או חלל פתוח וכמה עמדות בחדר? האם כל העמדות פעילות בו זמנית? סידור העובדים לפי סדר ההגעה או צרכים אחרים ועוד.

רומן לוי, מייסד ומנכ"ל Urban Place, אמר ״בעוד חברות מאמצות בימים אלה פתרונות ארעיים לצורך אכיפת הנחיות התו הסגול ושמירה על בטיחות העובדים, אין להן את הזמן או היכולת לעצור ולייצר חוקיות חדשה במודל העבודה החדש שהתגבש תוך כדי תנועה. בדיוק במקום הזה אנו מספקים פתרון. כמה עמדות עבודה ארגון צריך? איזה סוג עמדה, האם עמדה אישית או עמדה פתוחה? כיצד ניתן לצמצם בהיקף העמדות באופן שלא יפגע בתפוקות העובדים? אלה בדיוק הסוגיות אותן אנו בוחנים יחד עם החברה ולאחר תהליך של ייעוץ מקצועי מתקבלת חוות דעת ותובנות ליישום. לעיתים, לקוח סבור שהוא צריך כמות מסוימת של עמדות, ובתמהיל נכון אנו ממליצים על קיצוץ משמעותי בכמות העמדות, וכך מאפשרים לו חסכון של עשרות אחוזים בתקציב".

לפרטים נוספים: נועה משה ללום, אייטם מדיה, 054-2588835, [email protected]

מתחם Urban Place ברוטשילד, תל אביב
מתחם Urban Place ברוטשילד, תל אביבצילום: יח"צ
Urban Place ירושלים, במרכז- רומן לוי, מנכ"ל
Urban Place ירושלים, במרכז- רומן לוי, מנכ"לצילום: יח"צ