אריה קינג
אריה קינג צילום: חזקי ברוך

סגן ראש העיר ירושלים, ארי קינג, משגר הערב (שלישי) מסר לתושבי מזרח העיר, ובמיוחד לחולי הקורונה בתוכם, וקורא להם להתפנות למלוניות הקורונה.

"פניה לשכנים שלי במזרח ירושלים", פתח קינג את הפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו, "תושבי Biet Hanina - בית חנינא, עיסוויה, א-טור, סילוואן, ראס אל עמוד ושועפט".

"בשכונותיכם שוהים בימים אלה כ-1600 חולים שמאומתים כנשאי נגיף קורונה, בנוסף להם, יש קרוב לוודאי עוד מספר דומה שנושאים את הנגיף ואין מידע על כך", ציין.

לדבריו, "פיקוד העורף פתח בעבורכם שני בתי מלון במזרח ירושלים ואותם החולים לא מתפנים מרצונם ולמעשה מסכנים את חיי בני משפחותיהם וחיי שאר תושבי השכונות ובכלל את תושבי ירושלים באשר הם".

"בסורה 16 שבספר הקוראן, סורת "חזון הדבורים" נכתב כך: 'אלקים הוציאכם מבטן אמכם, ואתם לא ידעתם מאומה; ויתן לכם אזנים לשמוע ועינים לראות ולב להבין, למען תתנו לו תודה'", הזכיר.

"ובכן שכניי היקרים, למען כולנו, פקחו עיניכם הקשיבו למה שקורה סביבכם ותפתחו את הלב, אם לא למענכם למען שכניכם וחבריכם ואם אתם חולים, תתפנו לבתי חולים ושמרו על נפשות האחרים, אז כולנו נוכל לומר תודה לאלוקים על שהצילנו מהמגפה", חתם קינג.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו