משפחת גולדין: נתניהו ויתר על אורון והדר

לאה ושמחה גולדין: ''ראש הממשלה מאפשר לשליח הקאטרי להכניס עשרות מיליוני דולרים לעזה, פרוטקשן לחמאס, מבלי לדרוש את החיילים''.

אורלי הררי - ערוץ 7 , ו' באלול תש"פ

וריו של הדר גולדין
וריו של הדר גולדין
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

הוריו של סגן הדר גולדין הי"ד, לאה ושמחה גולדין, תוקפים היום (רביעי) את ראשי הממשלה בני גנץ ובנימין נתניהו, שאישרו להכניס לרצועת עזה מיליוני דולרים מקטאר, ללא שום התנייה בהשבת הבנים.

בפוסט שהעלו בדף הפייסבוק 'הדר שלי' כותבים שמחה ולאה כי ב- 26 באוגוסט 2014, היום לפני שש שנים, בקהיר, הגיעו ישראל והחמאס להסכם הפסקת אש אחרי מבצע צוק איתן, מבלי להחזיר את חייליה שהשאירה בעזה וברפיח.

"מדינת ישראל לא משאירה חיילים בשדה הקרב. ככה הבטיחו לנו. בכאב רב ואינסוף דמעות אנחנו צריכים לומר שזה פשוט לא נכון", כתבו ההורים השכולים.

"ההנהגה ששלחה אותם למבצע, היא אותה הנהגה שמובילה היום את המדינה. אילו רצתה, הייתה יכולה להביא אותם לקבר ישראל עוד לפני ראש השנה. לישראל יש את כל מנופי הלחץ הנדרשים על מנת לאלץ את החמאס להשיב את אורון והדר לישראל – אבל ההנהגה שלנו פשוט לא רוצה. היא פשוט ויתרה עליהם''.

לאה ושמחה גולדין הוסיפו: "היום, בדיוק שש שנים אחרי שהפקירה אותם, ראש הממשלה מאפשר לשליח הקאטרי להכניס עשרות מיליוני דולרים לעזה, פרוטקשן לחמאס, מבלי לדרוש את החיילים.

''לידו, שר הביטחון, הרמטכ״ל בני גנץ ששלח אותם בפקודה לעזה והפקיר אותם שם, לא מתנה שום סיוע רפואי לעזה בהשבת החיילים. איך אנחנו מאפשרים את הפספוס ההיסטורי הזה? צריך להשיב את הבנים עוד לפני ראש השנה. זה אפשרי".