כשדוברת ההתנתקות משקרת

שרת התחבורה טענה כי "ימינה" לא המליצה על נתניהו לאחר הבחירות. ח''כ מתן כהנא הזכיר לה את האמת והבטיח: "בפעם הבאה רק בנט".

ערוץ 7 , ו' באלול תש"פ

מירי רגב
מירי רגב
צילום: משה ביטון

חבר הכנסת מתן כהנא מימינה תוקף את שרת התחבורה מירי רגב בעקבות טענותיה כי ימינה לא המליצה בפני הנשיא על בנימין נתניהו לאחר הבחירות הקודמות.

"שלום לשרה רגב דוברת ההתנתקות. למה את משקרת? המלצנו על ביבי. נכחתי שם אישית. ביבי ריסק את בלוק הימין וזרק אותנו לאופוזיציה (תודה לאל שאנחנו לא חלק מהממשלה הכושלת שלכם). ככל שזה תלוי בי, בפעם הבאה רק בנט. מגיעה לנו מנהיגות אחרת", אמר כהנא.

מוקדם יותר כתבה רגב "גם בפעם הקודמת בנט ושקד התחייבו שימליצו על נתניהו וברגע האמת לא עמדו בהבטחתם לציבור. בנט ושקד התנגדו לריבונות וקראו לה 'תוכנית כליה', תוקפים את נתניהו כבר שנים באובססיה. קשה לסמוך עליהם שלא ילכו עם לפיד ברגע האמת".

גם שרת המשפטים לשעבר איילת שקד ענתה לרגב ואמרה "כשהשקר הופך לאמת והאמת לשקר, צריך דוברת מוכשרת, אחת שהצליחה לשווק את ההתנתקות בהתלהבות וחיפשה בית פוליטי במפלגת העבודה".

המתקפה של הליכוד נגד ימינה החלה לאחר שח"כ שקד נשאלה בגלי צה''ל האם נתניהו פסול מבחינתם, והשיבה: "ממש לא, אנחנו לא פוסלים אף אחד".