wakee
wakee https://wakee.com/

קמתם בבוקר, התארגנתם ויצאתם לנסיעה ארוכה מנהריה לבאר שבע. נכנסת לרכב והקלדתם את הכתובת הרצויה באפליקציית Waze.

נכון שהיום הכל כל כך פשוט?. עכשיו נסו לדמיין את חייכם בלי אפליקציה זו. איך תדעו איזו דרך עדיפה לכם? מה הבדלי הזמנים בין כביש 6 לכביש רגיל? איך מצליחים להגיע לכתובת ספציפית מבלי לטעות בדרך?.

נכון, בעבר כולם הסתדרו עם מפות ושאלו עוברי אורח על דרכי הגעה, אבל אין ספק שמדובר בהמצאה שמטרתה להקל על האנשים ולשפר את איכות וחווית הנסיעה שלהם.

האם ניסיתם פעם לדמיין את חיינו ללא המצאות ופיתוחים טכנולוגיים חדשים? כיום יש המון פיתוחים טכנולוגיים שפשוט הופכים את חיינו לקלים, פשוטים ונוחים יותר. אחד מהפיתוחים החדשים והמפתיעים ביותר שיצאו השנה וכדאי לשים אליו לב הינו Wakee.

אפליקציית Wakee היא הדבר החם הבא שאתם פשוט חייבים להכיר! מדובר בפלטפורמה חדשנית וייחודית להזדמנויות מיידיות שדרכה אתם לא צריכים לחכות יותר כדי להשיג את מה שתרצו. אתם יכולים דרך האפליקציה לבקש ולקבל הזדמנויות מיידיות מעסקים שונים לשעות הקרובות, בלי טיפת מאמץ.

האם אי פעם קרה לכם שהגעתם למקום שחדש לכם ורציתם לקבל טיפול מקצועי מבעל עסק אמין אבל לא ידעתם למי כדאי ללכת? או שאולי אתם רוצים באופן ספונטני, מבלי לקבוע מראש, לקבל שירות מעסק מסוים?

בכל מקום וזמן נתון תוכלו לבקש הזדמנויות מיידיות בדיוק לפי התנאים שלכם- בזמן, במקום ובטווח מחירים שאתם תקבעו. לאחר שביקשתם הזדמנות, תתחילו לקבל הצעות מעסקים בתחום הלייף סטייל (ולא רק) שנמצאים בסביבתכם, תצפו בדפי העסקים ותוכלו לאשר הגעה במידה ומתאים לכם. והכי חשוב? זה כל כך פשוט!

אנחנו תמיד אומרים "אין חכם כבעל ניסיון" ולכן בדקנו את הבשורה המרגשת והחלטנו להוריד את אפליקציית Wakee המהפכנית והחדשנית. מההתחלה "נדלקנו" על האפליקציה וזו הייתה "אהבה ממבט ראשון". קשה לנו להצביע על דבר מסוים שמשך אותנו וגרם לנו להמשיך להשתמש ולהתנסות ללא הפסקה באפליקציה ובאפשרויות המגוונות שהיא מציעה. יכול להיות שזה המגוון העצום שקיים בתוכה, האפשרות לבחור שירות ספציפי בהתאם לתנאים שלי או שבעצם זה קשור לקלות השימוש בה? אין לנו תשובה חד משמעית לעובדה שלא הפסקנו "לשחק" ולנסות את האפליקציה מרגע השימוש הראשוני בה.

ביקשנו הזדמנות מיידית עבור אימון אישי לעוד שעתיים ולאחר כ-5 דקות התחלנו לקבל הצעות לאימונים אישיים הנמצאים באזור שלנו ובטווח המחירים שציינו. דפדפנו בדפי העסקים של ההצעות שקיבלנו, קראנו ביקורות, צפינו בתמונות ורק לאחר מכן נשאר לנו להחליט אם לאשר את הגעתנו. השימוש והחוויה בהזמנת שירות ב-Wakee הייתה לנו קלה, נוחה וכיפית.

יש לנו הרגשה שהאפליקציה הזו הולכת להיות הדבר הגדול הבא מכמה סיבות:

· כיום, Wakee עונה על צורך ברור שאין לו מענה אמיתי בשום צורה.

· תוכלו להשתמש ב-Wakee בכל מקום וזמן שתבחרו- בעבודה, בבית, עם חברים, לבד, בנסיעות, בפגישות וכן הלאה.

· האפליקציה הזו מתאימה לכל האנשים בכל הגילאים ולכל המינים.

· אין בה שום כוכביות או שורות קטנות שצריך להיזהר מהן. הכל ישיר, אמין ונכתב בצורה ברורה.

· כאשר תתחילו להשתמש בה תבינו עד כמה היא טובה ולא תבינו איך לפני זה הסתדרתם בלעדיה.

· תוכלו לבקש הזדמנויות מיידיות תוך פחות מ-20 שניות ולאחר מכן לקבל הצעות מבעלי עסקים שונים.

· מדובר באפליקציה הכי ספונטנית וכייפית שאי פעם תכירו.

תזכרו מה אנחנו אומרים, כדאי לכם מעכשיו לשנן את השם Wakee מכיוון שתשמעו עליו עוד הרבה.