משרד הבריאות דחה את משחקה של חיפה

בשל הימצאותם של 5 חולי קורונה נוספים בקבוצת ז'לייזניצ'אר הבוסנית, הודיעו במשרד הבריאות כי המשחק האירופי מול מכבי חיפה יידחה

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' באלול תש"פ

משרד הבריאות דחה את משחקה של חיפה-ערוץ 7
מטוס
צילום: איסטוק

המשחק נדחה מחשש להדבקה המונית. עכשיו זה סופי - משחקה של מכבי חיפה מול ז'לייזניצ'אר הבוסנית במסגרת הסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית נדחה למועד לא ידוע. הסיבה: הידבקותם של שחקני הקבוצה הבוסנית בנגיף הקורונה.

המשחק שהיה אמור לפתוח את מסעה של סגנית האלופה הישראלית מכבי חיפה באירופה, תוכנן להתקיים בשעה 20:00 באצטדיון סמי עופר שבחיפה, זאת על אף שלא פחות מ-6 שחקני היריבה הבוסנית נאלצו שלא להגיע לישראל בשל העובדה שיצאו חיוביים לנגיף בבדיקה שנערכה בטרם עלו על המטוס לישראל.

במשרד הבריאות חששו מהגעתם של יתר שחקני הקבוצה הבוסנית אך נאלצו לאפשר את כניסתם לאור החלטת אופ"א כששם הבטיחו כי הבוסנים יערכו בדיקת קורונה נוספת בהתאם לפרוטוקול המחמיר של ארגון הכדורגל האירופי.

בבדיקה השניה שנערכה כבר בישראל נמצאו 5 נשאים נוספים של הנגיף מהקבוצה הבוסנית ואחרי שהאימון המסכם בוטל, הבוקר (חמישי) הודיעו במשרד הבריאות על דחיית המשחק באופן סופי ועל הטסת הקבוצה הבוסנית אל מחוץ לארץ במטוס פרטי.

כעת יהיה על אופ"א, ארגון הכדורגל האירופי האחראי על המפעל, לקבוע מועד חדש למשחק כשזה עשוי לא להיות מאוחר יותר מה-12 לספטמבר.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il