כצפוי - ההתאחדות אישרה את סכנין

על אף שלא העבירה בזמן את התקציב והערבות הנצרך לפעילות במסגרת ליגת העל בכדורגל, אישרה הנהלת ההתאחדות את פעילותה של בני סכנין

נרי וייס , ז' באלול תש"פ

שחקני סכנין
שחקני סכנין
צילום: פלאש 90

אין חדש תחת השמש. יומיים אחרי שכבר הודיעה כי בני סכנין תרד לליגה הלאומית, הליגה השניה, בשל העובדה כי לא עמדה בהתחייבויות הכספיות והמנהלתיות המאפשרות לה לשחק במסגרת ליגת העל בכדורגל, חזרה בה ההתאחדות לכדורגל היום (חמישי) מהודעתה.

כאמור, ביום שלישי האחרון הודיעה ההתאחדות לכדורגל כי הקבוצה הבכירה של המגזר הערבי בכדורגל הישראלי, בני סכנין, תרד אל הליגה השניה הליגה הלאומית לאחר שזו לא העבירה את התקציב הראוי לליגת העל ולא עמדה בקריטריונים המחייבים את קבוצות ליגת העל השונות.

מלבד סכנין, כל קבוצות הליגה העבירו בהצלחה את תקציבן, כאשר אפילו הפועל ת"א שמצויה בבעיות כלכליות קשות מאוד, עמלה ופעלה כל העת לקבל את האישור המיוחל להשתתפותה בליגת העל. בסכנין לא עשו דבר וציפו כי כמו תמיד יוכלו לקבל את האישור לכך בדיעבד.

וכנראה שהם ידעו שהם יקבלו את זה. אחרי ששנה שעברה כבר הורדו לליגה א' לאחר שלא הצליחו להעמיד תקציב ראוי למשחקים בליגה השניה, ועל אף ביקורת קשה של ההתאחדות לכדורגל אז על חוסר תפקודה של הנהלת סכנין, גם הפעם בהתאחדות לכדורגל ויתרו לסכנין כאשר בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל קיבלו את ערעורה של סכנין ואישרו את הרשמתה לליגה הבכירה.

אחרי שקיבלה את מכתב ההורדה לליגה השניה בחזרה, הצליחו בסכנין לגייס את עצמם ואת התקציב הנצרך ובבית הדין הציגו אישור לכך.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il