הרב שי אוחיון הי"ד מובא למנוחות עזרי טובי

חגית יודקוביץ', אחותו של הרב שי אוחיון ז"ל שנרצח אתמול בפיגוע דקירה בפתח תקווה, ספדה לאחיה.

"הפסדנו אדם משכמו ומעלה, שהיה עילוי, אבל גם מאוד צנוע - ורק מי שהכיר אותו ידע זאת", אמרה אחותו של שי, חגית. "אחי היה הדבר הטהור ביותר, שפגש לא באשמתו את הדבר הרע ביותר".

"הדברים האלה קוראים בגלל שאין ענישה, מי שמרחם על האכזרים סופו שיתאכזרו לרחמנים. המדינה שלנו במקום לדאוג לביטחון תושביה, דואגת לדברים אחרים, ואנחנו לא רוצים שעוד משפחה תעבור את מה שאנחנו עוברים עכשיו, מספיק משפחות עוברות את הסבל הזה".

נאווה רביבו, אמו של עמית בן יגאל ז"ל, הגיעה לבית משפחת אוחיון לניחומים. "הזדעזעתי כמו שהזדעזעתי כשהבן שלי נרצח", אמרה. "הוא הלך לפעילות מבצעית, אבל היום כשאנחנו האזרחים מסתובבים חופשית במדינה שלנו (זה מזעזע".

האם הוסיפה: "באתי לחבק חיבוק גדול, אוהב ומזדהה. אין מה להגיד, יש רק לחבק, לעודד ולתמוך. בבקשה שאלו יהיו המקרים האחרונים של חייל ואזרח חף מפשע שבסך הכל רצה להגיע הביתה בשלום. חיבקתי גם את הילדה הבכורה שעדיין לא מבינה איפה היא נמצאת".

כ-200 בני אדם הגיעו לבית העלמין סגולה וליוו את אוחיון למנוחת עולמים וחלקם ספדו לו. "כל העולם הזדעזע סביב הטרגדיה הנוראית הזו", אמר ח"כ אוריאל בוסו מש"ס. "בשבועות האחרונים עסקנו בעניין הריסת בתי מחבלים. אבל אני יודע שאתה בטוח היית מניף את ידך בביטול ואומר שזה לא יעזור".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו