ליאו מסי בדרך לאנגליה?

הכוכב הארגנטינאי, גדול שחקני הכדורגל בעולם, הודיע לברצלונה כי הוא נחוש לעזוב וכי לא יתייצב לפתיחת האימונים. היעד: מנצ'סטר סיטי

נרי וייס - ערוץ 7 , ט' באלול תש"פ

ליאו מסי בדרך לאנגליה?-ערוץ 7
מסי. לא ישוב ללבוש עוד את המדים של ברצלונה
צילום: רויטרס

זה מתקרב. 4 ימים עברו מאז נפלה פצצה בכדורגל העולמי, כשכוכב ברצלונה וגדול שחקני הכדורגל בכל העולם, ליאו מסי, שלח פקס להנהלת המועדון הקטאלוני שבקבוצת הבוגרים שלו שיחק מאז שמלאו לו 17, כי הוא רוצה להשתחרר מחוזהו ולעזוב.

לאחר שלל דיווחים ומקורבים, הערב (מוצאי שבת) הודיע באופן רשמי וסופי הארגנטינאי בן ה-32 לברצלונה כי הוא לא יגיע לפתיחת האימונים של הקבוצה מחר.

מדיווחים רבים בעולם עולה כי הארגנטינאי הנחשב לגדול שחקני הכדורגל בעולם, כבר סיכם את תנאיו במנצ'סטר סיטי האנגלית, אותה מאמן פפ גווארדיולה, מי שאימן את מסי בברצלונה ואף שימש בה כקפטן בעצמו ואיתה זכה בשלל תארים והישגים.

נציין כי מסי טוען שבאפשרותו להשתחרר מחוזהו לאור סעיף המאפשר לו זאת, אם כי בברצלונה טוענים מנגד כי סעיף זה תחום בתאריך שכבר עבר מזמן ועל כן אם מסי יעזוב תהיה זו הפרת חוזה שעלולה להביא לקנס ועונשים חמורים הן לשחקן הארגנטינאי והן לקבוצה שתחתים אותו על חוזה.

נראה, כי הדבר יובא לבסוף וייפסק בבית משפט כאשר כל צד נטוע עמוק בעמדתו. בין כך ובין כך, נראה כי מסי לא ישוב עוד לעולם לשחק במדי ברצלונה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il