כמו ב-2016: ק"ש פתחה עם ניצחון

אחרי שכמעט וירדה אל הליגה השניה בעונה שעברה, עירוני קריית שמונה פתחה את עונת 2020/21 עם ניצחון על אשדוד, בדיוק כמו ב-2016

נרי וייס , ט' באלול תש"פ

איזי שרצקי. יכול לחייך
איזי שרצקי. יכול לחייך
צילום: פלאש 90

פעם בארבע שנים. עונת 2020/21 של ליגת העל בכדורגל נפתחה הערב (מוצאי שבת) באופן רשמי ובצל מגיפת הקורונה שעדיין כאן.

מי שפתחה את העונה ראשונה וברגל ימין היא עירוני קריית שמונה. הקבוצה של איזי שרצקי שיצא בשלל הצהרות עם סיום העונה שעברה בסופה ניצל מירידת ליגה ואמר בין היתר כי לא ישחקו שחקנים זרים אצלו וכי יעלה לשחק רק עם שחקני נוער, הצליחה לפתוח את העונה עם ניצחון לראשונה מזה 4 שנים כשגברה על מ.ס אשדוד בתוצאה 2:0 משערים של שני החלוצים הזרים - יוג'ין אנסה ולוסיו.

למעשה, גם הפעם הקודמת בה פתחה קריית שמונה את העונה עם ניצחון, לפני 4 עונות, הייתה עם ניצחון על אשדוד, כשהניצחון הערב בתוצאה 2:0 הוא השני ברציפות באותה התוצאה על הקבוצה מעיר הנמל, כשאלה נפגשו למשחק ביניהן במסגרת גביע הטוטו לפני שישה ימים שהסתיים בדיוק באותה התוצאה.

קריית שמונה, שלא הצליחה לנצח בכל שלושת הביקורים האחרונים שלה באשדוד, עושה זאת הערב במחזור הפתיחה של עונת 2020/21, בניגוד למהלך המשחק ועם שתי עקיצות מדוייקות.

הצפוניים שהצליחו לנצח רק פעם אחת בחוץ ב-2020, עושים זאת הערב כבר במחזור הפתיחה של העונה. האם הפעם זה יסתיים אחרת ולא שוב בפלייאוף התחתון?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il