דרישה מהרשויות: למנוע התאספות פועלים בצומת סגולה

ח"כ אוריאל בוסו (ש"ס) ועו"ד צבי וישנגרד (הבית היהודי) מבהירים את מטרות המחאה במקום הרצח, "להחזיר את הביטחון לתושבי השכונה".

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , י' באלול תש"פ

סגן ראש עיריית פתח תקווה לשעבר ח"כ אוריאל בוסו מש"ס ועו"ד צבי וישנגרד, יו"ר הפורום הדתי לאומי בפתח תקווה וחבר סיעת הבית היהודי בעיר, השתתפו אמש (מוצאי שבת) במחאה במקום בו נרצח ביום רביעי הרב שי אוחיון בפתח תקווה.

"באנו למחות ולהתפלל", אמר עו"ד וישנגרד שהיה מיוזמי העצרת, "למחות על אזלת היד של המדינה, של הממשלה ושל מערכות הביטחון, שנגרם כזה אסון במרכז הארץ, במרכז העיר, בצומת סגולה".

ח"כ בוסו קרא למשטרה ולשב"כ לפעול. "צריך לעשות פה מעשה", אמר. "מה שקרה בפתח תקווה יכול לקרות בכל מקום בארץ, אז אם חשבנו שאנחנו יכולים להיות שאננים - כבר לא. אנחנו קוראים מכאן למשטרת ישראל ולשב"כ שיבינו שצריך לעשות פעולה ממשית".

עו"ד וישנגרד סימן את הכתובת על הקיר. "כאן על הדשא, היכן שנרצח הרב אוחיון, יושבים כל יום מאות בני מיעוטים", אמר, "חלקם עם אישורים, חלקם ללא אישורים".

"אנחנו קוראים לממשלה להפסיק את השירות שלהם כאן", הוסיף. "גם העירייה יכולה לדאוג להעביר אותם למקום אחר על מנת להחזיר את הביטחון לתושבי השכונה".