נסראללה מאיים: נהרוג חייל שלכם

מזכ"ל חיזבאללה מבהיר כי ארגונו שואף להרוג חייל: "רוצים לייצר משוואה - כאשר אתם הורגים לוחם שלנו, אנו נהרוג אחד מהחיילים שלכם".

ערוץ 7 , י' באלול תש"פ

נסראללה
נסראללה
צילום: רויטרס

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה נשא היום (ראשון) נאום ובו הבהיר כי הארגון מתכוון להרוג חייל צה"ל בתגובה לחיסול מחבל חיזבאללה שיוחס לישראל.

"אנו רוצים לייצר משוואה. כאשר אתם הורגים לוחם שלנו - אנו נהרוג את אחד מהחיילים שלכם", שיגר נסראללה איום ברור לעבר ישראל.

"אנחנו מחויבים לייצר את מאזן ההרתעה מול ישראל", אמר נסראללה בתחילת נאומו. "ישראל עומדת על רגל וחצי מהגבול הימי ולכל אורך הגבול עם לבנון ועם סוריה. היא ביטלה את הסיורים באופן מוחלט, פרסה כיפת ברזל".

"אמש ראיתי בטלוויזיה את הרובוט עם הבובה כדי לגרור אותנו לתגובה - אלה צעדים שננקטים מזה כמה שבועות - מול האיום של חיזבאללה צה"ל עומד על רגל וחצי", עקץ נסראללה.

"אם הם מרגישים בתנועה חשודה", המשיך נסראללה, "מתעוררת אצלם בהלה. היום אני רוצה להיות ברור: אם היינו רוצים להגיב רק כדי להעלות את המורל היינו עושים זאת כבר ביום הראשון. היינו יכולים לשגר טילים על מוצבים ולהפיץ את התמונות בתקשורת בלי שאף חייל נהרג ונפצע, ובזה נגמר העניין. אבל לא זאת המטרה שלנו: לא להישג הסברתי ומורלי אנחנו שואפים. אנו רוצים לייצר משוואה - כאשר אתם הורגים לוחם שלנו, אנו נהרוג אחד מהחיילים שלכם".