מנאייכ
כל מי שזלזל בלע את הכובע

שעה לפני עליית פרק הסיום של 'מנאייכ', יוצר הסדרה מספר על התגובות ברחוב. וגם, ספוילר לעונה השנייה במיוחד לקוראי ערוץ 7

אריאל פייגלין - ערוץ 7 , י"א באלול תש"פ

'מנאייכ', כאן 11
'מנאייכ', כאן 11
צילום: רואי רוט

חמש שנים עבד רועי עידן על הסדרה 'מנייאכ', חמש שנים של תקווה ואמון בחלום. לפני עליית הפרק הראשון הוא סיפר לנו כאן על התקוות והציפיות, ועכשיו, חמישה שבועות ותשעה פרקים אחרי אותו ראיון, אנחנו משוחחים שנית ממש לפני עליית הפרק האחרון.

רועי מתרגש, ובצדק. בחודש שחלף 'מנאייכ' הספיקה לצבור אחוזי צפייה נאים, ביקורות מהללות, וגם, יוצר מרוצה אחד.

רועי עידן על הסט של מנאייכ
באדיבות המצולם

"דבר ראשון אני רוצה להודות לצוות ולשחקנים המדהימים" הוא אומר, "ובמיוחד לשותפיי יואב גרוס המפיק הראשי ואלון זינגמן הבמאי הגאון. היה מרגש מאוד לראות את הסדרה מצליחה כל כך, וניפגש בהקדם בעונה 2 שכבר בעבודה ותלך לכיוון אחר ומטורף".

רגע, אני עוצר אותו, חכה שנייה עם עונה 2, אנחנו מדברים על עונה 1 כרגע. לפני שהפרק הראשון שודר אמרת לי שכל מי שלא האמין ששלום אסייג יהיה שחקן דרמה טוב יאכל את הכובע. נו, אנשים אוכלים?

"מה זה אוכלים?" הוא צוחק, "אוכלים, דוחפים אצבע, מקיאים, ואז אוכלים שוב". "אנחנו מקבלים תגובות מטורפות מאנשים" הוא מרצין, "גם ברחוב וגם מכל מני כיוונים לא צפויים (חברים של ההורים שלי בטירוף!!!). וגם המון המון המון פרגון מהתעשייה ובכלל מהתקשורת וברשתות החברתיות כמובן. גם השחקנים פשוט מוצפים".

אוקי, שמח לשמוע. עכשיו אפשר לדבר על העונה השנייה. לא תתן איזה ספוילר ככה לקוראי ערוץ 7?

כאן הוא כבר שוקל מילים, ספוילר זה לא דבר שמזלזלים בו. "העונה הבאה תעסוק בין השאר הרבה בעולם הפשיעה הכלכלית" הוא אומר לבסוף, "הלבנת הון וכדומה".

רועי עידן על הסט של מנאייכ
באדיבות המצולם

ומי יהיו השחקנים? האם צפוי איזה שינוי בקאסט? רועי מסתפק בתשובה המתחמקת "אותן דמויות אהובות יחזרו לחקור ולחפור". אוקי, אז אין שינוי? "ודמויות חדשות תצטרפנה". אז בעצם יש?

בקיצור, תבינו מה שתבינו, מה שבטוח שאנחנו כבר מחכים...