שר הבריאות לבני הנוער: מחויב ריבונות

שר הבריאות, יולי אדלשטיין, נפגש עם נוער ריבונות ואמר כי "לא קורונה ולא שום דבר אחר יעצור את הפעילות למען הריבונות".

ערוץ 7 , י"ב באלול תש"פ

בתוך סערת המאבק בנגיף הקורונה הקדיש היום (שני) שר הבריאות, יולי אדלשטיין (ליכוד), זמן גם למפגש עם נציגים של תנועת נוער הריבונות.

במפגש שבה ועלתה סוגיית הריבונות ביהודה ושומרון על רקע המהלכים המדיניים מול איחוד האמירויות. נציגי התנועה העלו בפני השר אדלשטיין את דאגתם מחזרתו של השיח אודות המדינה הפלסטנית והסכנה הקיומית לעתיד ישראל מאפשרות של הקמת מדינה שכזו, לבד מהפגיעה העקרונית בזכותו של עם ישראל על ארצו.

השר אדלשטיין הביע הבנה לדאגתם של בני הנוער מדחיית יישומה של תכנית הריבונות וקבע כי הוא עצמו חש מחויב ליישומו של החזון גם בעתיד.

אדלשטיין התעניין בפעילותה של תנועת נוער הריבונות ונציגי התנועה סיפרו לו על הפעילות ההסברתית הענפה המתקיימת בניצוחה של התנועה, על מפגשי זום שהתקיימו לאורך תקופת הקורונה עם אישי ציבור ופוליטיקאים. כמו כן הציגו בראשי פרקים את תכניותיה של התנועה לעתיד.

במהלך הפגישה העניקו נציגי התנועה לשר הבריאות כשי סמלי תבליט של ארץ ישראל והביעו הערכה על פעילותו ארוכת השנים לקידומו של חזון הריבונות.

בתנועת הריבונות מזכירים כי השר אדלשטיין היה שותף לכנסי הריבונות עוד בצעדיה הראשונים של התנועה. בני הנוער והשר סיכמו על שיתוף פעולה עתידי. "לא קורונה ולא שום דבר אחר צריכים לעצור את הפעילות הברוכה למען הריבונות שלנו ביהודה ושומרון", אמר השר שבירך על פעילותה הענפה של התנועה.