לאה גולדין: "זה מרגיש כמו בגידה"

לאה גולדין, אמו של הדר גולדין ז"ל זועמת על ההסדרה: "נתניהו, גנץ וכוכבי שוב הפרו בבוטות את ההתחייבות לאזרחי ישראל וחיילי צה"ל"

103FM , י"ב באלול תש"פ

לאה גולדין, אמו של הדר גולדין ז"ל המוחזק בשבי חמאס מאז מבצע צוק איתן לפני 6 שנים, שווחה היום (חמישי) עם בן כספית ואריה אלדד וזעמה על הסכם ההסדרה מול חמאס.

גולדין אמרה, "בנימין נתניהו, בני גנץ ואביב כוכבי היו צריכים להחזיר את הבנים כבר לפני שש שנים. סיוע הומניטרי כן, מרחב דיג כן - אבל איפה הבן שלי?"

האם השכולה תקפה את שר הביטחון, "בני גנץ הבטיח לנו ביום הזיכרון שהוא יחזיר את הבנים ברגע שיגיע לעמדה משמעותית וגם הוא שכח אותנו... זה מרגיש כמו בגידה".

גולדין סיפרה פגישתה האחרונה עם ראש הממשלה, "לפני חודש הוזמנו ללשכת רה"מ נתניהו והוא הבטיח שהוא ידבר עם הקטארים ושיבדוק את נושא המנשמים ושחרור אסירים תמורת החזרת הבנים... היתה שם רשימה של כל מנופי הלחץ על חמאס, שהם 30 אלף איש ".

"הלב נחמץ והפצעים מדממים. בני, ביבי ואביב היו אמורים להחזיר את הדר ואורון. אתמול הם שוב עשו הסדרה עם חמאס בלי להחזיר את הבן שלי... רה"מ לא רוצה, מנסים להשתיק את הנושא... חמאס הוא האויב, צוק איתן לא נגמר".