למרות הקורונה: 6 ימי לימודים בשבוע בבית אל

ביישוב בית אל יפעילו מתווה מיוחד המאפשר הפעלת מוסדות הלימוד 6 ימים בשבוע גם בימי הקורונה. ראש המועצה: "לא השגרה אליה התרגלנו".

ערוץ 7 , י"ב באלול תש"פ

שי אלון בגן ילדים בבית אל
שי אלון בגן ילדים בבית אל
צילום: יוסף אנאיה

ראש מועצת בית אל שי אלון הגיע הבוקר (שלישי) לסקור את פתיחת שנת הלימודים בבתי הספר ובגנים ביישוב - המוגדר "ירוק" על פי רשימת משרד הבריאות, בזכות אחוזי תחלואה נמוכים במיוחד.

לאחר מאמץ ניכר של מחלקת החינוך בבית אל במהלך ימי החופש לוודא כי בתי הספר והגנים יהיו ערוכים לקליטת הילדים כנדרש, צפויים מוסדות החינוך ביישוב לפעול במשך שישה ימים בשבוע.

ראש מחלקת חינוך מנחם לב, אמר, "קצת אחרת אבל עוד שנת לימודים נפתחה והיה מרנין לראות את הילדים שבים אל בתי הספר והגנים. עבדנו מסביב לשעון על מנת להבטיח כי הכל יהיה מוכן לקראת פתיחת שנת הלימודים ואין לי אלא לשאת תפילה שנעבור את השנה הזאת בשלום ובבריאות איתנה למורים, לתלמידים ולבני משפחותיהם".

ראש המועצה המקומית בית אל, שי אלון, הוסיף, "מרגש כל פעם מחדש לראות את התלמידים שבים אל ספסל הלימודים ובימי קורונה ההתרגשות אף גדולה יותר. המציאות הנוכחית היא לא השגרה אליה התרגלנו, אבל מחלקת החינוך ביישוב עשתה את כל המאמצים לשמור על בריאותם של המורים והתלמידים ואנו מקווים לעבור את השנה בצורה חלקה ככל הניתן".