משה ליאון: גאה במוסדות החינוך הירושלמים

פותחים את שנת הלימודים תשפ"א בירושלים: ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, ביקר בחמישה בתי ספר ברחבי העיר

ערוץ 7 , י"ד באלול תש"פ

ליאון במהלך הסיור
ליאון במהלך הסיור
צילום: דוברות

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, קיים אתמול (רביעי) סיור בחמישה בתי הספר בירושלים.

הסיור התקיים לרגל פתיחת שנת הלימודים ובכל אחד מבתי הספר פגש ראש העיר את המנהל, סגל המורים וכמובן מספר תלמידים נרגשים שסיפרו בשמחה גדולה על החזרה ללימודים.

הסיור החל בבית הספר תלמוד תורה "נועם חומת שמואל", בו ביקר לראשונה ראש העיר במבנה החדש שנבנה באמצעות חברת 'מוריה', ושישמש בשנים הבאות את תלמידי 24 הכיתות. ראש העיר אף ביקר בבית הספר "חינוך מיוחד גורן" בשכונת אמירים, ביה"ס חדש שנפתח לראשונה השנה.

בנוסף הוא פגש את סגל המורים של בית הספר ואיחל להם הצלחה רבה בשנת הפעילות הראשונה של המוסד. ביקורים נוספים נערכו בבית הספר "ארץ המוריה בנים" ו"ארץ המוריה בנות", שם הורחב המבנה.

את ביקורו חתם בבית הספר "חמד תירוש" בשכונת גילה, שעבר לאחרונה שיפוץ נרחב ומעמיק שיביא לשיפור משמעותי בחוויית הלמידה. יצוין כי כלל השיפוצים שהתבצעו במוסדות החינוך נעשו בהליך חשיבה משותף עם מחלקת בדק בית של מינהל החינוך ועם סגלי החינוך בבתי הספר, על מנת לטייב ולשפר משמעותית את חווית הלימוד בהתאם לצורכי המורים ותלמידיהם.

"ביקרתי היום בחמישה מוסדות לימוד מעולים. פגשתי את מיטב הנוער הירושלמי, וצוותי חינוך מהשורה הראשונה. אני גאה במוסדות החינוך הירושלמים, אשר מצליחים, בהובלת העירייה, לקיים שגרת לימודים בטוחה לצד נגיף הקורונה, תוך שמירה על נהלי משרד הבריאות ומשרד החינוך. שמחתי לראות את השדרוג המשמעותי בתשתיות החינוך בעיר, שיספקו למורים ולתלמידים חוויית לימוד חדשנית ומשמעותית. נמשיך לפעול על מנת לחדש ולשדרג מוסדות חינוך נוספים", אמר ראש העיר.