הקמפיין החדש של 'עזר מציון': מצילים חיים בכל גיל

'עזר מציון' פותחת בקמפיין גיוס המונים "מצילים חיים בכל גיל". הערב ישודר בערוץ 7 משדר מיוחד עם מטופלים, בני משפחות ואנשי העמותה.

תגיות: עזר מציון
בשיתוף 'עזר מציון' , י"ז באלול תש"פ

עמותת 'עזר מציון' מקיימת החל מהבוקר ועד ליום חמישי הקרוב קמפיין גיוס המונים עבור שלל פעילויות התמיכה של העמותה כשבראשן מאגר מח העצם המכיל כבר יותר ממיליון תורמים, תמיכה בחולי סרטן ופעילות תמיכה בקשישים.

לתמיכה בחולי סרטן ופעילות תמיכה בקשישים לחצו כאן!

כ-30 אלף מתנדבים ב-57 סניפים ומוקדי פעילות פועלים לסייע לכ-720 אלף אנשים מדי שנה וניתנות עשרות אלפי שעות סיוע, טיפול, ייעוץ ושיקום פיזי ונפשי בפעילות בשטח ובשיחות טלפונית. בנוסף, בתקופת הקורונה הרחיב הארגון את פעילותו לאור התרחבות הצרכים של החולים ובני משפחותיהם.

מייסד ומנהל עמותת 'עזר מציון' הרב חנניה צ'ולק: "אין כמעט אזרח במדינת ישראל שלא נחשף במהלך השנים לפעילות הענפה של עמותת עזר מציון. אנו כל העת מנסים לתת מענה רחב לכל אחד ואחד שזקוק לכך- ואנו נחשפים כל העת לצרכים הרבים העולים מן השטח ואנו משתדלים להתייצב ולסייע ככל האפשר.

רוצים לקחת חלק בפעילות הענפה של עזר מציון? לחצו כאן לתרומות!

תקציב הפעילות של 'עזר מציון' מדי שנה עומד על כ-550 מיליון שקלים כשחלק גדול תלוי בתרומות וסיוע של הציבור. על מנת שנוכל להמשיך ולהרחיב את מעגל החסד הגדול הזה אנו צריכים לגייס כמה שיותר ולשם כך אנו פונים לכל אחד ואחד מכם."

לתרומות לחצו כאן!

הערב ישודר בערוץ 7 משדר מיוחד עם מטופלים, בני משפחות ואנשי העמותה.