הארי ומייגן, החתונה
הארי ומייגן, החתונהTOV

הנה לכם סרט שמציג את נקודת מבטו האנושית, ההגיונית והרגישה ביותר של הארי הלוחם. התקציר מתבסס על מקבץ ראיונות אישיים עם חייל טיס לויאלי, מסור למדינתו וזה שיצר את משחקי Invictus עבור חיילים ויוצאי צבא.

נראה כי באופק הקרוב לא ילמדו זכות על הזוג המדובר בבריטניה, וימשיכו לחפש את הארי ומייגן על קטנות. סיקורים תקשורתיים משדרים שאין הרבה טוב לומר עליהם מלבד לבוא בטענות. גם תושבי בריטניה מתאכזבים ומביעים את זעמם ברשתות החברתיות. חסר על מה? מהערה על חוסר התאמת קוד לבושה של הדוכסית מייגן, על הריב עם קייט מידלטון גיסתה ועד לזעם סביב פיטוריה האכזריים של מטפלת בנם של הזוג, ביום השני להעסקתה, באמצע הלילה.

המלצת השבוע של TOV: דוקו של נסיכים ונסיכותריבה רפפורט

אומרים על הנסיך ורעייתו כי הם ה"ברבריים" בבית המלוכה, מודרניים יותר מדיי ולא שומרים על כבוד כס המלכות. במאמר מוסגר נציין כי התנהגותם ה'לא חוקית' בעולם החיצוני, היא לגיטימית לחלוטין ואנחנו קצת מבינים למה הם החליטו לפרוש מבית המלוכה ולהסיר מעליהם אחריות מכבידה זו, בנשיאת חטאים יומיומיים שלא תוכננו בכוונת מרמה לביצוע.

"הארי, נסיך לוחם" הוא עוד סרט דוקומנטרי ממאגר אינסופי על הסיפור מאחורי הזוג ה'פרובוקטיבי' שחוטף גינויים בגרפיטי על סמטאות בריטניה, אך הוא זה שעשה סופסוף את עבודת הדוקו המוצלחת לטובתם של הנסיך והדוכסית, והחזיר את שמם הידוע לשמצה לכזה שמעורר משמעות חיובית.

רוצים לצפות בסרט זה? ובסרטים נוספים?
לחצו על לינק ההצטרפות לערוץ TOV וקבלו שבוע חינם!