אילן לוקאץ' ישלם פיצויים: "אני מתנצל בפני אבנר נתניהו"

כתב חדשות 12 יפצה את בנו של ראש הממשלה לאחר שפרסם ציוץ ממנו השתמע שאבנר הריע לשירי הלל ליגאל עמיר.

ערוץ 7 , י"ז באלול תש"פ

אבנר נתניהו
אבנר נתניהו
צילום: פלאש 90

כתב חדשות 12 אילן לוקאץ' הגיע להסכם פשרה עם אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, וישלם לאבנר 12.5 אלף שקל כפיצוי על הוצאת דיבתו.

לפני כחודש צייץ לוקאץ' בחשבון הטוויטר שלו: "אבנר נתניהו נופף מהמרפסת למפגינים שהיללו את רצח רבין ועכשיו יש דיון אם הוא שמע מה הם שרים. לא מזכיר לי שום אירוע מהעבר".

בנו של ראש הממשלה שלח ללוקאץ' מכתב התראה באמצעות עורך דין, שכתב כי דברי לוקאץ' שקריים: ''מרשי המתגורר באחת הדירות הסמוכות למעון ראש הממשלה יצא בשעה שמונה בערב לערך לראות מפגינים מטעמה של מפלגת הליכוד ממרפסת דירתו שאת חלקם הוא מכיר, ונופף להם לשלום לאחר שמישהו מהם זיהה אותו וצעק לו. בשעה שמונה בערב לא היה זכר לאנשי לה פמיליה ואלו הגיעו רק כשלוש שעות מאוחר יותר - בסביבות 11 בלילה. הנה כי כן מרשי לא נופף למפגיני לה פמיליה, וכלל לא יצא אליהם ומדובר בשקר וכזב שהמצאת בזדון".

עורך הדין של אבנר ביקש מלוקאץ' להתנצל ולשלם פיצויים בגובה 70 אלף ש''ח. הצדדים הגיעו לפשרה מחוץ לכתלי בית המשפט שבמסגרתה לוקאץ' ישלם פיצוי בגובה 12.5 אלף ש''ח ויפרסם התנצלות בטוויטר.

"לציוץ שהעליתי בתאריך 24.7.20 בעניין אבנר נתניהו ממנו משתמע כי הוא הריע לשירי הלל ליגאל עמיר לא היה כל בסיס. הוא נמחק על ידי כעבור זמן קצר ברגע שהבנתי שהוא מבוסס על טעות. אני מתנצל בפני אבנר נתניהו וקורא לאתרים שהדהדו אותו לעשות כמוני ולמחוק את הדברים . רק בריאות אבנר", איחל לוקאץ' בציוץ שפרסם היום.