כנס שפת הלב
כנס שפת הלב צילום: יח"צ

"ערב נדיר של הכנה עצמית לשנה החדשה מתוך לימוד ימימה, שירה, ניגון ותפילה"

"יש בשנה זמנים מיוחדים, זמנים שדורשים מאיתנו יותר תשומת לב, זמנים שמצריכים אותנו להתכונן לבואם. שנה חדשה, זמן להתחלות חדשות, זמן לנקות את שעברנו בשנה שחלפה ולהיכנס חדשה לשנה החדשה", מספר עידית שלו, מנחת ימימה ויוזמת כנס 'שפת הלב'.

"כמו בכל שנה אני מזמינה את כל הנשים להתחבר לערב מיוחד מאוד בו נכין את עצמנו לשנה החדשה, מתוך לימוד ימימה, שירה, ניגון ותפילה", מוסיפה עידית. "השנה לאור המצב, לא נוכל להתכנס באופן פיזי, ולכן הכנס יועבר בצורה וירטואלית - בשידור חי עד הבית".

להרשמה וקבלת קישור כניסה לחצי כאן.

הערב יחולק לשני מקטעים, כאשר בחלק הראשון יתקיימו סדנאות ב'זום' עם אורלי דיין, אלומה לב ואילן הרן.

בחלק השני, יועבר בשיעור חי פאנל מיוחד בו עידית תארח רחלי ראובן, ואת הזמרת והיוצרת אתי אנקרי - שאף כתבה שיר מיוחד לכבוד הכנס, ללימוד ימימה משותף, ניגון, שירה ותפילה לשנה טובה.

בין לבין ייערך יריד מכירות וירטואלי מיוחד לקראת החג – עם מזכרות, מתנות ובגדים יחכו לכן עם הטבות חגיגיות במיוחד בשבילכן. "הכל הולך להיות מאוד דומה לפורמט הרגיל, רק בדיגיטלי".

"עם כל הקושי לערוך כנס כזה בפורמט וירטואלי, יש בכך גם יתרון גדול. לראשונה, מאות נשים מכל רחבי הארץ והעולם שלא יכלו אף פעם להגיע פיזית לכנס, יכולות כעת להשתתף בו בו לקחת בו חלק, וזה מאוד משמח", מוסיפה שלו. "אין כמו להיכנס לשנה חדשה, עם כוחות מחודשים וכלים שימימה ע"ה מסרה לנו".

הכנס יתקיים הערב (ב') בשידור חי. להרשמה וקבלת קישור כניסה לחצי כאן.