לומדים לזכר רנה שנרב
לומדים לזכר רנה שנרבצילום: קול רנה

מיזם שיעורי התורה לזכרה של רנה שנרב הי"ד ממשיך להתרחב, ומוקדים נוספים נפתחו לאחרונה בנתניה, הר ברכה, קיבוץ סעד, אור יהודה, בני ברק ובעוד עשרות יישובים רבים.

מיזם השיעורים הוקם על ידי עמותת "קול רנה" מיד לאחר הרצח של רנה הי''ד לפני כשנה. העמותה הזמינה את הציבור להקים ''חבורות'' של שיעורי תורה בכל מקום, והבטיחה: "ספרי הלימוד וגרפיקה לפרסום השיעור - עלינו".

תחילה נפתח מספר מועט של שיעורים, אך מהר מאוד המיזם עבר מפה לאוזן ורבים הצטרפו בכל רחבי הארץ ממטולה שבצפון ועד נווה שבדרום. בשבוע האחרון נפתח בירושלים המוקד השבעים.

"אנו דואגים להביא לכל מוקד לימוד את ספרי ההלכה בנושא שאותו הם בוחרים וזה המקום גם להודות לישיבת הר ברכה על הסיוע שלהם במיזם", אומר מתניה שנרב - מנכ"ל עמותת "קול רנה".

"מרגש לראות שזכרה של רנה לא נשכח, אלא להיפך, כל הזמן יש התעניינות נוספת, הוספת מוקדי שיעורים, הוספת חסד ואור. זו הדרך של כולנו יחד להנציח את רנה ואני מזמין את כולם להשתתף עימנו"

מיזם לימוד התורה מצטרף לשורה של מיזמים נוספים בפריסה ארצית שצוברים תאוצה לזכרה של רנה שנרב, ביניהם רשת חנויות יד שניה, הקמת מעיינות, סעודות שבת לאנשים נזקקים ועוד.