עו"ד חיים בלייכר: להפסיק את מסיבת הטרור

עו"ד חיים בלייכר המייצג את משפחתו של הרב שי אוחיון הי"ד הבהיר כי ההליך הפלילי אינו מספיק, והסביר מה דורשת משפחתו של הרב מהמדינה

יוני קמפינסקי , י"ח באלול תש"פ

עו"ד חיים בלייכר המייצג את משפחתו של הרב שי אוחיון הי"ד מטעם ארגון 'חוננו' הגיע הבוקר (שני) עם בני המשפחה לבית המשפט המחוזי בלוד, להגשת כתב האישום נגד המחבל הרוצח.

בשיחה עם ערוץ 7 ציין עורך הדין, "שוב פעם אנחנו מלווים משפחות של נפגעי טרור. אנחנו נמצאים בהליך מול מחבל, במקרה הזה של רצח זה יסתיים במאסר עולם של המחבל אבל ברור לנו שזה לא מספיק כדי למגר את הטרור".

לדבריו, "המחבל הזה יש מה שעומד מאחוריו, זה הרשות הפלסטינית, זה הסתה, זה מה שמאפשר לרשות לשלם כסף למחבלים, המשפחות שתומכות במחבלים, זה הסביבה, הגיע הזמן להדביר את הטרור".

בלייכר הסביר, "חשוב שהשופטים יראו את המשפחה ואולי יגידו בפסק הדין את מה שברור לכולם שהגיע הזמן להילחם בטרור בעוד כלים".

"אנחנו מקווים שהמדינה לא תסתפק בהליך הפלילי ותגיע גם להריסת בית המחבל. צריך למלא את ארסנל הכלים גם בעוד כלים כמו גירוש המשפחות מהארץ והכי חשוב זה הפסקת הזרמת הכסף למחבל", הדגיש.

עורך הדין הזכיר כי "שר הביטחון שוב הקפיא את הצו המקפיא את חשבונות הבנקים של המחבלים, פשוט מאפשרים העברת כסף לטרור, ולצערנו יש שיתוף פעולה של הרשויות עם הפרת הטרור הנוראית הזאת".

"אנחנו נפעל בכל המישורים, מול הצבא, מול השב"ס ומול כל מי שאפשר כדי להפסיק את מסיבת הטרור הזאת", חתם.