כוכב הריאליטי: ויתרתי בגלל הימים הנוראים

"רגע לפני תחילת תכנית ריאליטי בינלאומית בערוץ גדול - ויתרתי על ההשתתפות בגלל שהצילומים יוצאים על ראש השנה ויום כיפור", סיפר.

ערוץ 7 , י"ח באלול תש"פ

כוכב הריאליטי: ויתרתי בגלל הימים הנוראים-ערוץ 7
אסף גורן
צילום: Shlomi Cohen/Flash90

כוכב הריאליטי אסף גורן דיווח לעוקביו כי ויתר על השתתפות בתכנית ריאליטי בערוץ טלויזיה מרכזי בעולם, וזאת עקב כך שהצילומים נפלו על הימים הנוראים.

"עוקבים וחברים יקרים שלי, ברגעים אלו ממש הייתי צריך להיות מנותק מהעולם, ובעיצומה של תוכנית ריאליטי באחד מערוצי הטלויזיה הגדולים בעולם", סיפר גורן בפוסט שפרסם.

לדבריו, "כל מי שמכיר אותי יודע מאז ומתמיד שבכל צעד והחלטה בחיים שלי, אני משתדל ללכת עם הלב והאמונה שלי. ככה אני חי את החיים שלי, ואני מאמין באמת ובתמים, שיש רגעים בחיים שבנאדם צריך לבחור נכון ואם יבחר נכון – הבחירה הזו תהיה שווה לו יותר מכסף או תהילה".

"זמן קצר לפני תחילת התוכנית, התבשרתי שהצילומים צפויים להתארך יותר מהמשוער ועלולים לגלוש לתוך ראש השנה ויום כיפור, כל מי שמכיר אותי יודע עד כמה המסורת חשובה לי. ולכן, בהחלטה לא קלה אך שלמה לגמרי - החלטתי לוותר על ההשתתפות בתוכנית. נכון, היא אולי הייתה סוללת לי כיון ודרך חדשים וחושפת אותי לקהל חדש, אבל אני בוחר ללכת עם האמת הפנימית שלי", הסביר גורן.

בהמשך הוסיף גורן, "אני מאמין שהאחריות שלנו, כדמויות שמובילות דעת קהל ושאחריהם עוקבים אלפי בנו נוער, היא לתת דוגמא והשראה לטוב או לרע. זו חובתנו הבסיסית והערכית. אני לא מרגיש שעשיתי צעד אמיץ במיוחד אלא פשוט הייתי במצב של בחירה. וזה המסר היחידי שלי לכל מי שעוקב אחריי – תבחרו נכון ותבחרו עם הלב בכל מצב ומקום שתהיו בו ובהתאם למצפון שלכם. הקלישאה הזו אומנם שחוקה עד דק, אבל נכונה. אני עכשיו עדיין ב-אל איי הרחוקה, יושב במלון ומנסה לעכל את הימים האחרונים. חיבוק גדול, אסף".