עוד לא הצטרפתם לערוץ TOV? קבלו שבוע חינם

TOV מציגה: קלאסיקה במיטבה טין-טיןTOV

סדרת הקומיקס המצליחה טין טין, נוצרה ע"י המאייר הבלגי ארז'ה ב-1929.

מאז פורסמה לראשונה בגרסת הקומיקס ובסדרת ההנפשה שלה, הצליחה לחולל מהפך בתחומה והפכה לאחת הסדרות המצליחות ביותר לאורך השנים. ביקורות מהללות והצלחה מסחרית חסרת תקדים גרמו לארז'ה להמשיך ליצור פרקים חדשים עד שהלך לעולמו ב 1983

ארז'ה, יצר את הסדרה בהשראת מאורעות אותם ימים שכללו בין היתר את מלחמת העולם השנייה, נחיתתו של האדם על הירח, המהפכה הבולשביקית ועוד.

גיבור הסדרה - טין טין, הוא עיתונאי בלגי צעיר שמתאפיין במראה נערי וחוש סטייל מפוקפק. במהלך תפקידו מתגלה כפותר תעלומות ומפצח מסתורין חסר מעצורים. את דמותו של טין טין מלווה תמיד כלבו הנאמן והלבן – "שלג" שאינו נפרד ממנו לרגע, ואף מביע את מחשבותיו בעזרת שפת רמיזות סודית בינו לבין בעליו.

טין טין נעזר בכישורי בילוש חדים ומיומנויות מגוונות בהן התברך: אמנויות לחמה שונות, יכולת דיוק פנומנלית בשימוש באקדח ואתלטיות מרשימה. לצד הגיבורים משחקות דמויות משנה ססגוניות שגם בהן דבקה הפופולריות והזכרתן תעלה ענני נוסטלגיה דביקים ומתוקים. הבולט שבהן הוא "קפטן האדוק" – רב חובל וחברו הטוב של טין טין. האדוק ידוע בחיבתו לוויסקי ומתבל את העלילה בביטויים מעולמו הימי.

את האתנחתא הקומית, מספקים צמד הבלשים השלומיאלים – "דיפו ודיפו" או "טומפסון וטומפסון". בין השניים אין קשר משפחתי אך הם זהים לחלוטין. הם בלתי יעילים וברוב המקרים ינהלו מרדף אחר האדם הלא נכון וידגלו בכיוון חקירה מוטעה. למרות אי יעילותם ממונים השניים על מקרי חקירה מורכבים ביותר.

דמויות אלו ונוספות, מצליחות לפזר על המסך אבקת קסמים ששמורה לסדרות ילדים נטולות אפקטים. משהו בפשטות האיור ובאווירת הווינטג' הכללית, מייצרת זמן מסך איכותי ומנחם.

לצפייה בסדרה, בסדרות נוספות לילדים, ובסרטים נוספים:
לחצו על לינק ההצטרפות לערוץ TOV, וקבלו שבוע חינם!