חניה
חניה צילום: איסטוק

תושבי חיפה שגילם עולה על 70 יקבלו מהעירייה תווי חניה שיאפשרו להם חניה חינם במקומות המוסדרים (כחול לבן) בכל רחובות העיר.

התווים יאפשרו חניה חינם למשך שלוש שעות ויהיו תקפים לשנתיים. חלוקת התווים תחל לאחר חגי תשרי באמצעות טפסים יעודים שיועלו לאתר האינטרנט של עיריית חיפה.

ראש העיר עינת קליש רותם: "אחרי שנים רבות שבהן גמלאי חיפה לא קיבלו את הכבוד הראוי להם, אני שמחה לבשר שהחל מהשנה הבאה עלינו לטובה - תינתן להם עדיפות. כמי שמאמינה ופועלת לקדם את התחבורה הציבורית לכלל תושבי העיר, ברור לי שלתושבים הוותיקים של חיפה מגיע פתרון זמין כדי להקל על חייהם, וזאת עד שמערכת התחבורה הציבורית תדע לתת להם שירות מושלם.

''אני מודה לחבר המועצה אלי לנדאו על העבודה הקשה שהשקיע בנושא, ועל הסבלנות, ומאחלת שנה טובה ובריאות שלמה לכל החיפאים, ובפרט לגמלאים", הוסיפה קליש רותם.

חבר מועצת העיר חיפה אלי לנדאו הודה לראש העיר קליש רותם על ''מתנת החג'' שהעניקה לתושבי חיפה הוותיקים ועל קיום ההסכם עם שדולת גמלאי חיפה למועצת העיר שפועלת להשגת מטרה זו שנים ארוכות.

''תושבי העיר הוותיקים ראויים למחווה של עיריית חיפה כאות כבוד והוקרה על פעילותם ארוכת השנים למען העיר ורווחת תושביה. מעמדם של התושבים הוותיקים נמצא בראש מעייניה של ראש העיר ועל כך אנו מודים לה ומאחלים לה המשך פעילות פורייה", מסר לנדאו.