הדס מזרחי: הזרמת הכסף לרשות מעודדת טרור

בית המשפט הצבאי לערעורים החמיר היום (שלישי) את עונשו של המחבל שרצח את נצ"מ ברוך מזרחי הי"ד והגדיל באורח ניכר את הפיצויים אותם חויב לשלם ליורשיו של מזרחי ויתר הנפגעים בפיגוע.

אלמנתו של נצ"מ ברוך מזרחי הי"ד, הדס מזרחי אמרה לערוץ 7 בתום הדיון, "אני יוצאת מכאן שוב מבית הדין הצבאי בעופר והפסקתי כבר לספור את הפעמים שהייתי פה בדיונים. מאוד חשוב לי להיות נוכחת פה ואני רואה את החשיבות ללוות את המשפט בכל דיון".

"המשפט התנהל לפני כשלוש וחצי שנים ונמשך המון זמן והיום שוב המחבלים ערערו על העונש שקיבלו שעמד על שני מאסרי עולם וקנס הכספי בסכום של 250 אלף ש"ח", סיפרה.

לדבריה, "היום לאחר הדיון הקנס הכספי עלה בלמעלה ממיליון שקלים והערעור של המחבלים נדחה. הכאב נמצא איתנו כל הזמן ויהיה איתנו עד יומנו האחרון. הפיגוע היה אכזרי ובית המשפט אמר היום שוב את דברו ואני מקווה שהכסף של הפיצויים יגיע אלינו".

"עכשיו התפקיד של מדינת ישראל הוא לפעול נגד המחבלים, לעצור את הכספים ולהביא להרתעה. בלי הצעדים האלו הטרור ימשיך. המשפחה של המחבלים עם המון כסף, כי הם מקבלים מהרשות הפלסטינית משכורות עתק שחלק מהן מגיעות ממדינת ישראל וחלק מהכספים שמדינת ישראל הייתה יכולה לעצור והיא לא עושה זאת כדי לקבל שקט דבר שמוביל להמשך הטרור", הסביר.

"אנחנו כנפגעי פעולות איבה נעשה הכל כדי שהכסף יגיע אלינו כדי לטפל בבריאות הנפשית והגופנית ולהמשיך לחיות את החיים", הדגישה מזרחי.