כדורגל
כדורגל צילום: istock

לא עזרה התוספת. פחות משבוע עבר מאז הושפלה הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל, כשהושפלה בידיי איי פארו החלשה בתוצאה 1:3, במסגרת בית ו' של מוקדמות יורו 2021.

הערב (שלישי) הנבחרת הישראלית הצעירה ספגה השפלה נוספת, השניה בשישה ימים, כשהפסידה בבית בתוצאה 2:1 לקזחסטן, אחת מהנבחרות החלשות בבית ו'.

הנבחרת הישראלית שכבר שיחקה פעמיים בטורניר היורו היוקרתי, ב-2006 ו-2013, קיבלה חיזוק למשחקה הערב מול קזחסטן, כשאחרי ההשפלה באיי פארו, שלחה הנבחרת הבוגרת מספר שחקנים שעומדים בקריטריונים דוגמת כובש שער השיוויון אמש של הנבחרת הבוגרת מול סלובקיה עילאי אלמקייס וחלוצה של מכבי ת"א אילון אלמוג.

גם אלה לא עזרו לנבחרת שכמו משחקי הנבחרת הבוגרת, גם בצעירה ההגנה הישראלית לא תיפקדה כיאות ובתוספת הזמן של המחצית הראשונה ספגה מרגליי היריבה הקזחית.

כמו אחותה הבוגרת, גם הנבחרת הצעירה שלטה במשחק וגם היא הצליחה להשוות את התוצאה עם שער בדקה ה-90, כאשר חלוצה הצעיר של הפועל באר שבע איתמר שבירו כבש שער דרמטי.

בניגוד לנבחרת הבוגרת, הנבחרת הצעירה ניסתה להכריע בכל מחיר את התוצאה ולבסוף שילמה על כך ביוקר כאשר בדקה ה-94 נותר שחקנה של קזחסטן ללא כיסוי בהגנה, ובקלילות קבע 2:1 דרמטי, איום ונורא עבור נבחרת ישראל.

הנבחרת יורדת למקום הרביעי בבית ומתרחקת משמעותית מהעפלה לטורניר היורו היוקרתי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו