ערב סיום מרגש- מסלול נשים
ערב סיום מרגש- מסלול נשים צילום: יח"צ

זה התחיל לפני כשנה. רעיון שהפך למציאות. בפרסום קטן שעבר מפה לאוזן והפך עד מהרה לקול רחש מתגבר.

צמאה בית הספר להתפתחות אישית וללימוד NLP יהודי ביסס את מעמדו כאחד בתי הספר המשפיעים ביותר בתחום תורת הנפש.

שעיה ד' מספר על "עברתי שינוי מדהים וכל החיים שלו השתנו לטובה" ונתנאל ב' מספר מעיד: "השיעורים בבית הספר הם שיעורים משנים חיים כפשוטו. זה משהו שאני יקח אותו איתי לכל החיים". גם במסלול הנשים דבורה ג' מספרת "בתקופת הלימודים בחסדי ה' הצלחתי לחולל שינוי מהפכני מהקצה אל הקצה מול קושי שאני מתמודדת איתו תקופה ארוכה ולא הצלחתי לצאת ממנו, ובלימודי ה – NLP קיבלתי כלים נכונים לחולל שינוי מהפכני".

בית הספר "צמאה" הוא חידוש יוצא דופן ומרענן בנוף ההכשרה והאימון האישי, כיוון שהוא משלב בין לימוד מקצועי של שיטת NLP, פסיכולוגיה יהודית והתפתחות אישית. שיטת NLP היא שיטה מוכרת וידועה בעולם כולו ששינתה את חייהם של אנשים רבים. בבית הספר לומדים את השיטה בשילוב של פסיכולוגיה יהודית – שהם למעשה לימודי יסודות הנפש על פי התורה.

בבית הספר מסלולים נפרדים לגברים ולנשים עם מרצים מהשורה הראשונה: הרב דניאל כהן, הרב מיכי יוספי, הרב ניר מנוסי, הרב שמואל מינקוב והרבנית נעמה מנוסי (הרבנית מנוסי במסלול הנשים)

מרצי בית הספר
צילום:יח"צ

בשבוע שעבר התקיים טקס סיום של המחזור הראשון.

המחזור הבא יפתח מיד לאחר החגים בע"ה ואתם מוזמנים לתפוס את המקומות האחרונים בספסל הלימודים. לפרטים לחצו כאן

בטקס הסיום המרגש השתתף הרב שמואל אליהו שליט"א, שהגיע במיוחד כדי להביע את הוקרתו לבית הספר ולעומד בראשו, שגב כהן, שדחף ויזם את הרעיון, ומנהל את בית הספר עם השקעה של הלב והנשמה.

הרב אליהו עמד על כך שדווקא בתקופה הזו, עם ישראל צריך להראות את החידוש שהוא מביא לעולם: לא רק פיתוח של עוצמות צבאיות וכלכליות, אלא בעיקר פיתוחה של תורת הנפש היהודית.

הרב שמואל אליהו
צילום:יח"צ

במהלך הערב נחשפנו לפירגון הגדול שחשים התלמידים לבית הספר. התחושה היא שכולם מרגישים כמו בבית חם.

היטיב לתאר זאת הרב דניאל כהן, רבה של בת עין ומרצה בבית הספר: "אני חושב שהאנשים שהגיעו לכאן פשוט נמשכו למשהו שבית הספר צמאה משרה. סוג של נוכחות, של אהבה, של אכפתיות, של רצון כנה ותמים לעזור לאנשים ולתת להם לגדול"

תלמידי המחזור הראשון, קיבלו תעודת סיום יוקרתית מטעם ארגון HNLP העולמי.

מסלול הגברים במעמד קבלת התעודה
צילום:יח"צ

המחזור הבא יפתח מיד לאחר החגים ואתם מוזמנים לתפוס את המקומות האחרונים בספסל הלימודים. לפרטים לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו