הבית היהודי נערך למפקד

פורום 'נשות הבית היהודי' יחדש את פעילותו יחד עם פורום ראשי הסניפים. ניר אורבך: ''נערכים לקראת האתגרים העומדים בפנינו''.

ערוץ 7 , כ"א באלול תש"פ

כינוס מרכז הבית היהודי
כינוס מרכז הבית היהודי
Photo by Gili Yaari / Flash90

מזכירות מפלגת הבית היהודי התכנסה היום (חמישי) בקרית מלאכי, והחליטה לחדש את פעילות פורום נשות הבית היהודי ופורום ראשי הסניפים.

המזכירות החליטה לחדש את מוסדות המפלגה ואת ההתפקדות של הציבור. הוקם צוות מצומצם שיציג מיד לאחר ראש השנה טיוטת תכנית המבוססת על הצעתו של סגן שר הביטחון לשעבר הרב אלי בן דהן, לשיתוף הציבור בתהליך הבחירות הפנימיות במפלגה, לחיזוק מעמדו של מרכז הבית היהודי ולהעמקת הקשר שלו עם הציבור הדתי לאומי.

המזכירות גביתה את החלטת מנכ״ל המפלגה ניר אורבך למנות הנהגה זמנית לפורום נשות הבית היהודי ולפורום ראשי הסניפים וכן לאשר מינוי לוועדת בחירות לפורום הנשים וועדת בחירות לפורום ראשי הסניפים.

הוועדות תגבשנה תקנון בחירות וכן תקבענה את לוחות הזמנים לבחירת הנהגה ויו״ר קבועים לכל פורום. בכל ועדה יהיו חברים יו"ר ועדת הבחירות של הבית היהודי מיכאל סימן טוב שישמש כיו"ר הועדה, ארבעה נציגים מההנהגה הזמנית של הפורום, נציג המזכירות ומנכ״ל המפלגה.

נציג המזכירות בוועדת הבחירות להנהגת פורום ראשי הסניפים יהיה מ״מ ראש עיריית קרית מלאכי שמעון חזן, יו״ר הבית היהודי בקריית מלאכי. נציג המזכירות בוועדת הבחירות להנהגת פורום הנשים של הבית היהודי יהיה חבר סניף ירושלים של הבית היהודי אורי שחור.

''המזכירות מברכת את יו״ר המפלגה הרב רפי פרץ והנהגת המפלגה, על ההישגים המשמעותיים שהושגו לטובת ארגוני ומוסדות הציונות הדתית במסגרת תקציב המדינה שאושר אמש", נכתב בהודעת הבית היהודי.

מנכ״ל הבית היהודי ניר אורבך מסר: ״בבית היהודי נערכים כבר כעת לקראת האתגרים העומדים בפנינו. מזכירות הבית היהודי התניעה היום את המהלך לחידוש ורענון פני התנועה וגיבוש תכנית שמשלבת את שיתוף הציבור, חידוש וחיזוק מרכז הבית היהודי״.