בגלל קורונה: משחקה של סכנין נדחה

העליה בתחלואה של נגיף הקורונה פוגעת גם בספורט. מאמן בני סכנין אלדד שביט נמצא חיובי ומשחק הקבוצה נדחה. גם מאמן הפועל חדרה חיובי

נרי וייס , כ"ג באלול תש"פ

שחקני סכנין
שחקני סכנין
צילום: פלאש 90

אחרי שהפרו שחקניה את הגבלות משרד הבריאות וחגגו עם אוהדיהם את העפלתם לליגת העל בתחילת הגל הראשון של נגיף הקורונה, לפני שלושה חודשים, ואמרו כי הקורונה לא הגיעה לעיר, כעת הגל השני תוקף בכל הכוח את קבוצת בני סכנין.

רק לפני חודש, לפני משחקה מול קריית שמונה, התגלו שני שחקנים חיוביים לנגיף המבהיל וכעת נמצא גם מאמנה, אלדד שביט חיובי.

אחרי שאמרה בחגיגות ההעפלה כי הקורונה לא הגיעה לסכנין, ולפני חודש הוציאה הודעה כי הבדיקות של כל שחקניה חזרו שליליות ולמחרת התגלו שני שחקנים חיוביים לנגיף, כעת במנהלת הליגות בכדורגל לא רצו עוד לקחת סיכון ועל כן החליטו לערוך בדיקות מקיפות לכל שחקני הקבוצה.

מיד עם היוודע הידבקותו של המאמן שביט בנגיף, הודיעה מנהלת הליגות בכדורגל כי שחקני ואנשי הצוות יעברו בדיקות קורונה מרוכזות ואמרו כי המשך פעילות הקבוצות תקבע בהתאם לתוצאות הבדיקות.

לאחר שהבינו כי התשובות של הבדיקות לא צפויות להתקבל במועד שיאפשר את קיום המשחק במועד המקורי אשר היה אמור להיערך הערב (מוצאי שבת), הודיעו במנהלת הליגות בכדורגל כי המשחק בין סכנין למכבי נתניה יידחה.

במנהלת אמרו כי "רק לאחר קבלת התשובות והבהרות ממשרד הבריאות על המשך סטטוס פעילות הקבוצה, תימסר הודעה על המועד החלופי".

סכנין לא לבד, כאשר גם בהפועל חדרה אובחן מאמן הקבוצה, שרון מימר כחיובי לנגיף. כמו סכנין, גם אנשי ושחקני חדרה יעברו בדיקות מקיפות בסיוע מנהלת הליגות, כאשר בהתאם לתוצאות אלו ייקבע האם זו תעלה לשחק מול בית"ר ירושלים ביום שני הקרוב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il