אמא מחליפה
ענהאל שמואלי מסכמת: "חוויה מטלטלת"

ענהאל שמואלי מסכמת את השתתפותה בתכנית 'אמא מחליפה'. "שבוע שלם מנותקת גרמו לי לחזור עם מיליון תובנות עלינו ועל עצמי", אמרה.

יהונתן גוטליב , כ"ד באלול תש"פ | עודכן: 16:21

לאחר שהשתתפה בתכנית "אמא מחליפה", ענהאל שמואלי סיכמה ואמרה כי התכנית היא "חוויה מטלטלת, אך מכל חוויה ניתן ללמוד ולצמוח".

כזכור, אושיית הרשת הדתית ויוצאת המירוץ למיליון ענהאל שמואלי, התחלפה במסגרת התכנית עם אושיית הרשת החרדית ליבי נחימובסקי (ליבילנד) במשך שבוע.

"לפני התכנית היו לי לא מעט דין ודברים על הזמן (הכמות) שעקיבא נמצא עם הבנות, ולעקיבא הייתה ביקורת על התזונה שאני נותנת לבנות", כתבה שמואלי בחשבון האינסטגרם שלה.

"שבוע שלם מנותקת מעקיבא והבנות, גרמו לי לחזור עם מיליון תובנות עלינו ועל עצמי", כתבה. "וגם עקיבא חזר אחרת, תכל'ס כל אישה צריכה להיעלם קצת מהבית כדי שיתגעגעו אליה".

"לא תמיד קל לי לשתף, ואין ספק שלפעמים יש לזה מחיר. ואכן זאת חוויה מטלטלת, אך מכל חוויה ניתן ללמוד ולצמוח", הוסיפה.

"הכרת טוב, אני זכיתי להכיר את יעקב והילדים המהממים, ועקיבא זכה להכיר את ליבי", כתבה. "שני אנשים מיוחדים ומכל אחד ואחת מהם ניתן ללמוד, גם כשהדרכים שונות. בסוף לא באנו לשנות את הבית זה של זו, אלה רק להוסיף טעם וריח זה לזו, וכך נכון וראוי להסתכל על זה ולא אחרת".

"נדמה לי, למרות שסוף הפרק מפתיע, ובעיני עצוב", ציינה, "הוא מסכם את המסר העיקרי שלו, ובעצם את המוטו שלי לחיים מאושרים ושמחים שהוא: 'איזה הוא עשיר השמח בחלקו'. כשאנחנו מתמקדים בחלק שלנו הוא בדיוק למידותנו. כל ילד נולד לאמא שהיה צריך בדיוק. וכמו שיעקב אמר 'לכל סיר יש מכסה'".

"אני זכיתי בבנות המקסימות שלי, ובעקיבא שכל פעם שאני מורידה 'מעט' מהאגו שלי אני לומדת מימנו כל כך הרבה. וכמובן בכם על כל הטוב שלכם כלפיי שהוא כל כך לא ברור לי מאליו. מעריכה את ההזדמנות", כך שמואלי.