אנתוני סקרמוצ'י משתלח בטראמפ

דוברו לשעבר של נשיא ארה"ב מדבר עליו במלים קשות: "הוא רגזן, לא יציב ותוקף אזרחים מהמדינה שלו".

ערוץ 7 , כ"ד באלול תש"פ

אנתוני סקרמוצ'י
אנתוני סקרמוצ'י
צילום: ערוץ 7

אנתוני סקרמוצ'י, דוברו לשעבר של הנשיא טראמפ תוקף אותו במלים קשות בראיון לחדשות כאן.

"הוא לא יציב, קשה לו לבטא מלים והוא אדם רגזן. הוא משתמש בשיח לוחמני ואני חושב שהוא לא יציב. זה לא נורמלי שנשיא אמריקני יתנהג כך", אמר סקרמוצ'י.

הוא הוסיף, "הוא תוקף אזרחים של המדינה שלו. עזוב את זה שהוא תוקף אותי, אני ילד גדול, אבל הוא תוקף את אשתי בטוויטר. אני לא הסנאטור טד קרוז. לדעתי הוא איש בזוי שלא צריך להיות בתפקיד הציבורי החשוב ביותר בארה"ב".

"אנחנו חייבים לסלק אותו ועלינו לתת לג'ו ביידן הזדמנות לתקן הרבה מהבעיות שיצר הנשיא טראמפ. הוא הפך את ארצות הברית למדינה ענייה, למדינה חלשה יותר ולמדינה חולה יותר", טען טראמפ.

עוד הזהיר היועץ לשעבר מפני יחסים קרובים מדי בין ישראל לטראמפ. "יש סכנה גדולה בהתקרבות יתר של ישראל לדונלד טראמפ. כשיש לך מישהו שהוא כל כך מפלג ומקטב זה הופך את ישראל לכדורגל פוליטי. לכן הייתי מציע לחבריי בישראל, להנהגה הפוליטית שלה ולאזרחי ישראל להיזהר מכך".

"אני מספיק חכם לדעת שישראל הייתה ממילא בדרך לכונן את עסקאות השלום הללו בכוחות עצמה. היא מנהלת יחסים ארוכי שנים עם איחוד האמירויות הערביות ומדינות ערביות אחרות. אני מכיר בכך שהנשיא וג'ארד קושנר עשו עבודה טובה למען מדינת ישראל", הוסיף.