קראון הייטס
קראון הייטס צילום: איסטוק

רופאי מרפאת שכונת קראון הייטס בניו יורק קראו היום (א') לתושבי האיזור לחזור למנייני המרפסות בשל התפרצות שניה של קורונה.

"עקב מספר מקרים חדשים של קורונה בקראון הייטס, מומלץ להפעיל מחדש את המניינים מחוץ לבתי הכנסת", נכתב על ידי 'אגודת גדליה' וד"ר אלי רוזן. הדברים הובאו באתר החב"די 'חב"ד און' ליין'.

"במהלך 24 השעות האחרונות התוודענו למספר מקרים חדשים של COVID19 כאן בקראון הייטס, הן בקרב תושבים והן בקרב אנשים מבחוץ. זה מייצג לראשונה מאז פורים נחשול מדאיג מאוד של מקרים חדשים. קריטי כי אלו הנמצאים בסיכון למחלות קשות יישארו מוגנים''.

לדברי כותבי המכתב, הגיע הזמן להפעיל מחדש את המניינים בחוץ ובמרפסות, ככל שניתן. "במיוחד עבור אנשים מעל גיל 60 או עם בעיות בריאותיות בסיסיות (כולל השמנת יתר). כל זאת כדי לאפשר ריחוק מוגבר, ועל כולם לעטות מסכות''.

עוד הובהר כי "אנשים מעל גיל 60 או עם בעיות בריאותיות בסיסיות - אנא הימנעו ממקומות צפופים, במיוחד בתוך הבית. בנוסף, יפה ככל שתהיה הכנסת אורחים, למען ביטחונך, שקול לא לארח את מי שמשתתף במקומות צפופים בתוך הבית, כגון ב- 770.

בין היתר פרסמו את כללי הבריאות המקומיים בהרחבה. "אלו שתכננו לבקר בקראון הייטס בשבועות הקרובים: אנא שקלו לדחות לעת עתה את תוכניותיכם. אם למישהו יש תסמינים דמויי COVID, הישאר בבית. צא להיבדק. עקוב אחר ההנחיות לבידוד והסגר".