דובימאניה
דובימאניהצילום: TOV

עוד לא הצטרפתם לערוץ TOV? קבלו שבוע חינם

בכל העולם כבר צפו, התלהבו, תרגמו והשאירו תגובה חיוביות. עכשיו תורנו להרים להנחתת סדרה כובשת יבשות בישראל. דובימאניה, כוללת עלילה מתוחכמת, הומור קורע וגם מסרים ערכיים בסדרה אחת

את להיט הילדים הבא, הקטנים שלכם (וגם הגדולים) יאהבו. בבלעדיות ל-TOV מגיעה לישראל סדרת ילדים כובשת יבשות ושפות בשם "דובימאניה", 104 פרקים של חוויית צפייה משעשעת ומרהיבה לכל המשפחה.

TOV מציג: "דובימאניה"TOV

עלילת הסדרה מתרחשת ביער כאשר בריאר ובראמבל, דובים חברים מגלים סכנה לממלכת החיות, היא היער. הם צופים מאחורי הקלעים על מזימתו של וויק, חוטב עצים רשע המשוכנע כי הוא יתעשר על חשבון היער בכוונתו לחטוב את כלל עצי היער ולמכור אותם.

וויק לא יודע כי לדובים יש יער מלא בהפתעות כדי לעצור אותו, בתכסיסים משעשעים ומתוחכמים שני הדובים וחבריהם ליער מחבלים את תכניתו, זאת על ידי מהלכים שלא ישאירו פנים לא מחויכות מול המסך.

'דובימאניה' זכתה להצלחה מסחררת ב-82 מדינות ברחבי העולם ותורגמה לספרדית, צרפתית, אנגלית, רוסית, הינדית ועוד. היא מאתגרת את המחשבה, מבדרת, ואף מצחיקה! רבים אומרים כי "דובימאניה" מקבילה ל'פיקסאר' (ענקית האנימציות בעולם, מיוצרי מפלצות בע"מ וצעצוע של סיפור) של המזרח.

למרות שמדובר בסדרה מצוירת נרשמו לא מעט תגובות מתעניינות גם מצופים מבוגרים, ולכן, ניתן אף לסווג אותה כמיועדת לכלל גילאי הבית.

רוצים לצפות בסרט זה / סדרה זאת ובסרטים נוספים?
לחצו על לינק ההצטרפות לערוץ TOV, וקבלו שבוע חינם!