להגיע לראש השנה עם כתר על הראש

בתקופת הסגר כל אמא ואישה הופכות להיות מרכז הבית והאנרגיה. בואי לכנס הדיגיטל שיעניק לך את הכלים להנהיג את המשפחה.

תוכן שיווקי , כ"ה באלול תש"פ

להגיע לראש השנה עם כתר על הראש-ערוץ 7
טל שמידט
צילום: אורטל שרביט

כנס אינטרנטי מיוחד, "קליק פנימי לשנה החדשה", פתוח בימים אלו בחינם לנשים כהכנה לקראת ראש השנה.

בימים אלו של הכנה לסגר הכנס הופך לחשוב וקריטי מאחר וכל אמא ואישה הופכות להיות מרכז הבית והאנרגיה ממש בחג.

הכנס החינמי כולל שתים עשרה הרצאות במגוון נושאים אותן מעבירות מרצות מהשורה הראשונה. מטרת הכנס היא לתת לנשים בתקופה מאתגרת זו כלים מקצועיים כדי שיוכלו להתחבר לעצמן ולהיכנס לראש השנה מתוך עוצמה פנימית ומתוך תחושת חיבור לעצמן.

יוזמת הכנס היא טל שמידט, מאמנת ומטפלת המלווה נשים ונערות בתהליכים אישיים וקבוצתיים, בתהליך שלהן להתחבר פנימה אל עצמן.

"נשים רבות שואלות אותי למה אני פותחת את הכנס המושקע שיזמתי בחינם לכל הנשים, והתשובה היא שאם ה' דאג שאהיה מחוברת אליו ואל עצמי בהכי עמוק שיש - אז יש לי שליחות להעביר את זה הלאה. באמת חשוב לי שכמה שיותר נשים יעצרו רגע לפני החג ויחשבו איך הן בוחרות לעצמן את החג- ובעצם את השנה כולה", מספרת טל.

באמצע הרצאתה של טל בכנס היא השתנקה בדמעות כאשר סיפרה מדוע בחרה ליזום את הכנס דווקא עכשיו "הנתיבות שלום מביא שידוע לכולנו שנפתחים שלושה ספרים בראש השנה, אבל החידוש הוא שהאדם הוא זה שכותב את עצמו באיזה ספר שבוחר, ומבחינתי זה המטרה של הכנס - שכל אישה תעצור רגע, תקשיב פנימה לעצמה ותבחר איך להיכנס לשנה החדשה. זו נקודה קריטית לשנה שלימה, ולכן יצרתי את הכנס דווקא במומנטום הזה".

קליק פנימי לשנה החדשה
צילום: יחצ


טל, שמלווה נשים ונערות במשך שנים רבות במגוון תפקידים מספרת על סקר שערכה בקרב 369 נשים - "מה האתגר הכי גדול בחיים שלך", והתשובה של 85 אחוזים מהנשים הייתה - קושי מול עצמי, לא בטוחה בעצמי, לא מאמינה שאצליח בחיים, לא אוהבת את עצמי ועוד תסמינים של חוסר חיבור והקשבה לאני הפנימי.

״זה מטורף שאלו הנתונים- לא קשיים בפרנסה, לא בזוגיות, לא מול הילדים- מול עצמי. הסקר הזה ועוד נתונים דומים מקבוצות אתגר בווטצאפ שטל מפעילה באופן קבוע - מראים על נתונים דומים בקרב אלפי נשים. הכאב הכי גדול של נשים היום זה החוסר חיבור לעצמן- וזה המענה הספציפי שהכנס נותן- שאישה תגיע לחג מחוברת לעצמה״.

מעל 1,200 נשים נרשמו לכנס עד כה ונהנות ממגוון ההרצאות ממוקדות ומקצועיות, וגם מקבוצת הווטצאפ שטל שמידט יצרה במיוחד לקראת החגים שאפשר להיכנס אליה בקישור בתוך הכנס -"אני מזמינה את כל הנשים להיכנס לכנס ולהצליח להגיע לראש השנה מחוברת יותר לעצמך- את הראשונה שתרוויחי מכל זה, ואז זה יתפשט הלאה לבני הבית".

בנוסף, הערב (שני) יתקיים אימון-לייב מיוחד יחד עם טל שמידט. האימון פתוח לנשים בחינם ויעסוק בקליק פנימי לחגים - איך להגיע לחג עם כתר על הראש.