פנטהאוז בשרון - הדמיה, סיום הפרויקט: אוגוסט 2020
פנטהאוז בשרון - הדמיה, סיום הפרויקט: אוגוסט 2020 יח"צ

הקורונה נכנסה לחיינו כמו רוח סערה – וביום אחד השביתה משק שלם וגרמה לכולנו להישאר בדלת אמותינו לתקופה ארוכה שבהתחלה אפילו הייתה קצת בלתי נודעת.

אנשים הסתגרו בבתים ומעם שרגיל לצאת לקניונים, לים, למסעדות ואירועים פתאום ביום בהיר אחד נשארו כולנו איש איש בביתו.

ואז כמו רעם ביום בהיר כולנו הבנו כמה עיצוב פנים הוא הדבר הכי חשוב בבית – פתאום הבית שלנו הפך להיות מקום שלא רק עוברים בו כדי להניח את הראש אלא למרכז החיים שלנו ולמקום שאנחנו צריכים להיות בו כל יום כל היום – רבים מאיתנו פתאום הבינו שהם בעצם לא ממש אוהבים את איך שהבית שלהם נראה, שהמטבח לא פונקציונלי כמו שהם רוצים, שפלטת הצבעים של הבית מתנגשת ולא עושה להם שמח בעיניים ובנשמה ושבעצם הגיע הזמן להשקיע במרחב הזה שפתאום הבנו שהוא בעצם הכי חשוב שיש.

עיצוב פנים – לא כל אחד יכול

עיצוב פנים הוא עולם רחב שמלא במושגים ומונחים שרובנו כמעט ולא מכירים, לרובנו אין את היכולת לדעת מראש איזה צבעים יתאימו אחד לשני ויצרו הרמוניה מושלמת בין המטבח לסלון והמטבח שבשנים האחרונות הפך לחלל פתוח צריך להיות יפה ופונקציונלי – אז במקום לשבור את הראש לנסות משהו ובסוף לגלות שלא לא עובד צריך לפנות בדיוק לאנשי המקצוע שמומחים בזה – מעצבי הפנים.

אין ספק שמדובר בהשקעה כספית – אבל בטווח הרחוק ובמציאות של היום הפירות שתקצרו מבית נעים, הרמוני, מעוצב, מזמין ומרגיע הוא אחד ההשקעות הטובות שתעשו עבור עצמכם השנה.

העיצוב המושלם של המטבח
העיצוב המושלם של המטבח צילום: יח"צ

התאמה אדריכלית עיצובית באופן אישי

היתרון הכי גדול בלקחת אנשי מקצוע בתחום עיצוב הפנים הוא שתדעו בוודאות שהתוצאה תהיה מושלמת ומתאימה בדיוק עבורכם – אנשי מקצוע טובים יעשו איתכם פגישה ראשונה לבירור פרטים וצרכים בבית, הם ירצו לשלב בין החלום שלכם לבין המציאות וידעו להתחשב בתקציב שלכם – מעצבי פנים טובים ידעו לשים את החותם הייחודי שלכם בעיצוב ואתם תרגישו כאילו אתם עיצבתם בעצמכם את הבית.

וברגע שאתם מרגישים טוב בבית, כיף לכם לחזור אליו, נעים לכם להיות בו, הוא מתאים בדיוק להתנהלות שלכם ולדברים שאתם אוהבים – הבית שלכם יהיה יותר טוב מכל בית מלון או צימר – ואתם תרגישו חשק עצום לחזור הביתה ולהיות בבית – וכמו שאמרה דורותי "אין כמו בבית".

אז מאיפה מתחילים?

ההחלטה החשובה ביותר שתעשו בתהליך הזה הוא לבחור את המשרד עיצוב הפנים שילווה אותכם - משרד האדריכלות ועיצוב פנים של מיקי כתר ומרב ברמן הוא בדיוק מה שאתם מחפשים - אנשי מקצוע עם ניסיון רב בתחום שמשלבים את האדריכלות עם עיצוב הפנים ונותנים לכם מענה מלא וכולל לכל האספקטים בעיצוב הבית. מיקי ומרב יודעים לקחת רעיון וחזון ולהפוך אותו למציאות תוך התחשבות בתקציב ומסגרת זמן - הם יודעים לשים את הלקוח במרכז ולהתאים לו את העיצוב הנכון ביותר עבורו ועבור בני משפחתו - כי כשעובדים מתוך הקשבה, איכות וחדשנות זה לא יכול לצאת פחות ממושלם.

דירת פנטהאוז בכפר סבא
דירת פנטהאוז בכפר סבא צילום: יח"צ