סמוטריץ': הוכחנו שאפשר להצליח מהאופוזיציה

יו"ר האיחוד הלאומי בהרמת כוסית עם ראשי מוסדות הציונות הדתית, "נרים את דגלי המגזר בגאווה - ונשרת את כל עם ישראל".

חזקי ברוך , כ"ז באלול תש"פ

גאוות יחידה
גאוות יחידה
צילום: האיחוד הלאומי

הנהלת מפלגת האיחוד הלאומית בראשות ח"כ בצלאל סמוטריץ' הרימה כוסית הבוקר (רביעי) לרגל השנה החדשה, יחד עם ראשי מוסדות וארגוני החינוך של הציונות הדתית.

''הציונות הדתית היתה ובעזרת ה' תמשיך להיות תנועה מאוחדת, חיה ותוססת, מובילה ופורצת דרך ערכית חשובה במדינת ישראל. נמשיך לשאת את הדגלים שלנו הכי גבוה שאפשר ולשרת את כל עם ישראל", אמר סמוטריץ'.

לדברי סמוטריץ', הציבור הדתי לאומי הוא ''המגזר הכי לא מגזרי שיש. מגזר שכל כולו דאגה לכלל ישראל. יחד נקדם את ערכי הציונות הדתית''.

''המהלכים האחרונים סביב התקציב הוכיחו שאפשר להשפיע ולהצליח גם מהאופוזיציה", אמר. ''היכולת לדאוג לצרכים של הציונות הדתית, ובראשם מפעלי החינוך הנהדרים שלה, נובעת מאמונה שלמה שזה משרת את כל עם ישראל, שהציונות הדתית היא המגזר הכי פחות מגזרי שיש, תנועה חיה ותוססת שנושאת ערכי נצח וכל מהותה היא להפוך אותם לערכים שעליהם מושתתת מדינת ישראל.

''גאוות יחידה גדולה של מי אנחנו ומה אנחנו ומה התפקיד הגדול שלנו בעם ישראל ובמדינת ישראל", המשיך יו"ר האיחוד הלאומי והבטיח: ''נמשיך להיות כתובת לנשיאת הערכים, ולא פחות חשוב מזה לדאגה לצרכים, של הציונות הדתית, על גווניה השונים, מהקואליציה או מהאופוזיציה''.

צילום: האיחוד הלאומי
צילום: האיחוד הלאומי