הרב רועי שער בביקור אצל תלמידיו בעלי זהב
הרב רועי שער בביקור אצל תלמידיו בעלי זהב צילום: באדיבות המצלם

רבני ישיבת אמי''ת ברוכין החליטו שלמרות גזירת הלימוד מרחוק יש לשמור על קשר קרוב ועל כן בכל יום יצאו לביקורי בית אצל תלמידיהם בישובים השונים, תוך שמירה והקפדה על כללי הבטיחות והבריאות.

הרמי''ם אינם נותנים למרחק לגרום לריחוק אנושי, מגיעים לבתיהם של הילדים ביישובים השונים: פדואל, לשם, עלי זהב, ברוכין, יקיר, חוות יאיר, תפוח, נופים ועוד - עם כיבוד קל ובכך מכירים טוב יותר את תלמידיהם, חווים את עולמו האישי של כל ילד וילד מעניקים להם את תחושת הביטחון הכל כך נצרכת בתקופה זו, מסייעים להם בלמידה מרחוק.

הרב אביאל שרעבי סיפר כי "ההגעה לבית של תלמידים בתקופה כזו, לימדה אותי כל כך הרבה על העולם הנרחב של הילדים. דבר שבזמן שהות בישיבה מאוד קשה להגיע אליו".

עדו שמואל קוטאי, תלמיד כיתה ח' 1, הוסיף, "הרב רועי הגיע אלינו בזמנו הפרטי עם חמצוצים וסייע לנו עם המשימות המתוקשבות וכמובן שהתעניין בשלומנו. כיף ומחמם את הלב שגם אחרי בית הספר אכפת לר''מ ממך".

הרב יאיר שטבון, ראש הישיבה, סיכם: "למרות ההשקעה המרובה והבלתי נגמרת בפדגוגיה בתקופה זו, צריך לזכור שאין תחליף לקשר האישי, להביט בעיני התלמידים. כדי לדבר לנפש צריך להביט בעיניים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו