7 ברנז'ה: העקיצה של סמוטריץ'

35 שנה למדרשת עין הנציב, הכתובת במשרדי האיחוד הלאומי הייתה על הקיר, הרב ישראל מאיר לאו מעניק תעודה לרב מכבי תל אביב. 7 ברנז'ה.

תגיות: 7 ברנז'ה
יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ"ח באלול תש"פ

בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ'
צילום: רויטרס

יחד עם ראש העיר ירושלים משה ליאון, ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן, ראש המועצה המקומית אפרת עודד רביבי, ראש מועצת חברון הלל הורביץ וראש מועצת קרית ארבע אליהו ליבמן נפרצה המנהרה שתסייע להוריד את הפקק הקבוע בכביש המנהרות.

שרת התחבורה מירי רגב לא ציפתה שהשתתפותה באירוע תעלה לה בעקיצה בטוויטר דווקא מח"כ בצלאל סמוטריץ'. באותו יום נפלה הצעת החוק של סמוטריץ' להקמת ועדת חקירה לבדיקת מערכת המשפט. רגב נשאלה בגלי צה"ל מדוע לא הגיעה להצבעה וענתה: "לא הייתי שם כי אני נערכת לסגר".

סמוטריץ' קפץ על תשובתה, שיתף תמונה של רגב מהאירוע וצייץ, "כך נערכה היום השרה רגב לסגר ובגלל זה לא היה לה זמן להגיע לכנסת כדי להצביע על הקמת ועדת חקירה לבדיקת מערכת המשפט - בהשתתפות בטקס במנהרה החדשה שנחפרת במסגרת הכפלת כביש המנהרות מירושלים לגוש עציון. אין ספק, היערכות מרשימה לסגר..."

משה ליאון, מירי רגב ועודד רביבי
צילום: ללא

סניף חמישי למותג 'תכשיק' הושק השבוע בקניון רמות. בעלות המותג הן שלוש האחיות החרדיות דבורי חוי חני. על יחסי הציבור וההפקה ניצחה חני מרגי ומספר בלוגריות השתתפו בהשקת החנות. בין השאר: אורית שוהם, חני ויינברגר, רחלי גרוס, פייגי קרוייזר, רותי הופמן, אלישבע שבח. זה כינור דוד: בתה של אחת האחיות ניגנה במשך כל האירוע על נבל.

משיקות: תכשיק
צילום: @chaya.blender.photoart

במעמד מרגש קיבל הרב יעקב גלויברמן את אות יקיר בית הכנסת הגדול בתל אביב. לקראת מעמד הסליחות הוזמן הרב גלויברמן לבימה שם קיבל מהרב ישראל מאיר לאו ומנשיא בית הכנסת שלמה פיבקו את תעודת ההוקרה החתומה על ידי רב בית הכנסת הרב יצחק בר-זאב ונשיא בית הכנסת שלמה פיבקו. אתם חייבים לדעת: הרב גלויברמן הוא מנהל עמותת החסד 'יד ביד' ורב קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב.

שלמה פיבקו, הרב ישראל מאיר לאו, הרב יעקב גלויברמן
צילום: באדיבות המצולם

באירוע פתיחת חגיגות לציון 35 שנה למדרשת עין הנציב, עשרות בוגרות המדרשה לאורך יותר משלושה עשורים התכנסו לאירוע מיוחד שנערך בהתאם לרוח התקופה – בזום. נשאו דברים: הרבנית רחל קרן – ראש בית המדרש, הרבנית אסתר פישר ראש המדרשה ומיכל שליו – שתכננה את בית המדרש. תפילת מנחה: את הערב הנחתה השדרנית והעורכת הבכירה של גלי צה"ל לבנת בן חמו.

מימין לבנת בן חמו מימין, במרכז האדריכלית מיכל שלו שהיא גם בוגרת המדרשה והרבנית ד
צילום: נריה ותקין

מפלגת האיחוד הלאומי חנכה השבוע את משרדי המפלגה החדשים בעיר ירושלים. נכחו: ח״כ בצלאל סמוטריץ', ח״כ אופיר סופר, מנכ"ל המפלגה יהודה ולד, סמנכ"ל המפלגה ברק קרוננפלד, חכ"ל אורית סטרוק, סמנכ"ל כספים ישיבות בני עקיבא שוקי סט, מנכ"ל אולפנת ניצן משה פינס, מראשי הגרעין התורני ברמלה אווה פנש וחברי הנהלה נוספים. הכי דתי לאומי שיש: על קיר המשרד מתנוססת כתובת ענק עם ציטוט מספר 'אורות' של הרב קוק. הכתובת הייתה על הקיר.

משרדי האיחוד הלאומי והכתובת על הקיר
צילום: דוברות

החברים ממשרד הפרסום אשחר & more, לצד הצוות של הוצאת הספרים בית אל, קיימו הרמת כוסית חגיגית ומקורית במתחם 'הסדנא' במודיעין. הם הכינו לוחות השראה וקישוטים דקורטיביים נוספים למשרד ואכלו יחד ארוחת ערב. תמיד רציתם לדעת את כל השמות והתפקידם? 7 ברנז'ה נרתמים: עוזי זליגר-מנהל הסחר, דוד רגב- שיווק, חנניה ריצ'מן- בעלים, יהונתן ברקוביץ'- שיווק ספרית בית אל, שמעון אבוטבול- בעלים, יהונתן ונדר- סמנכ"ל ואסטרטגיה, שירצור- קריאייטיב, מיכאל אדרי- מנכ"ל, שגיב תורג'מן- מנכ"ל ספרית בית אל, אביה מזרחי-מנהלה, עפרה אבוטבול, רעות צימרמן-קופירייטינג, רבקי בלישה- הנהלת חשבונות, ענבל וייס- יחסי ציבור, מעצבות העל: טל קולטקר, חני כהן והודיה קורקוס. רעות אברהמי- דיגיטל.

אשחר & more, צוות ספריית בית אל
צילום: ללא

גאווה מגזרית: אסיף סולומון בן ה-16, תלמיד כיתה י"א בבית הספר אמית בר-אילן ושחקן מועדון השחמט אליצור פתח תקווה, זכה במקום הראשון בחצי גמר אליפות הארץ בשחמט בוגרים. הוא העפיל כמובן לגמר התחרות שיתקיים בחודש נובמבר. 7 ברנז'ה מחלקים צל"ש: אסיף הוא השחקן היחיד שלא הפסיד לאורך כל התחרות.

אסיף סולומון
צילום: מרק ליבשיץ

לקריקטוריסט יוסי שחר ולאשתו אבישג נולד בן. הוא מצטרף למשפחה וכמובן לאחותו הבכורה ולאחיו תורה-מן. הבן נולד בבית החולים בלינסון והברית תיערך ביום השני של ראש השנה. עדשת 7 ברנז'ה: שחר נצפה בבית החולים כשהוא ממתין בחוץ בהתאם להוראות הקורונה.

יוסי שחר ממתין בחוץ בהתאם להוראות הקורונה
צילום: באדיבות המצולם