בגלל הקורונה: הפסידו 37-0

שחקני הכדורגל שמרו על מרחק שני מטרים אחד מהשני וגרמו להפסד חריג במיוחד

מתנאל ראט , ב' בתשרי תשפ"א

בגלל הקורונה: הפסידו 37-0-ערוץ 7
הבריאות או הכדורגל?
צילום: iStock

קבוצת הכדורגל הגרמנית ריפדורף מולזן העדיפה לא לקחת סיכון ושמרה מרחק של שני מטרים אחד מהשני במהלך המשחק. התוצאה הייתה אמנם 37-0 לקבוצה היריבה, אבל השחקנים לא מתחרטים על ההחלטה.

נגיף הקורונה כבר הוביל לכמה מקרים חריגים במגרשי הספורט, אבל עדיין לא להפסד של 37 נקודות. שחקני קבוצת הכדורגל ריפדורף מולזן נחשפו לפני מספר ימים לחולה קורונה מאומת, ועל אף שהם נבדקו לקורונה ונמצאו שליליים, הם עדיין סירבו לעלות למגרש.

הסירוב לעלות למגרש היה עלול לעלות לקבוצה קנס כספי של 200 יורו שלדברי הקבוצה הוא "הרבה כסף, במיוחד בתקופת הקורונה". לאור המצב, השחקנים הסכימו לעלות בהרכב מינימלי של שבעה שחקנים, ושיחקו תוך כדי שמירה על ריחוק של שני מטרים אחד מהשני ומהקבוצה היריבה.

כפי שניתן לצפות, משחק תוך כדי שמירת מרחק של שני מטרים היא לא אסטרטגיית המשחק הכי טובה לניצחון. למרות המצב המורכב, הקבוצה היריבה לא ויתרה והגיעה לניקוד חסר תקדים של 37-0 לטובתם, כלומר הבקעת שער כל קצת יותר מ2 דקות.

השחקנים הסבירו שבתחילת המשחק הם מסרו את הכדור לקבוצה היריבה, ומאז העדיפו לעמוד בצד המגרש עד לשריקת הסיום. לדבריהם, "לא היה פתרון מושלם למצב הנוכחי" והם עשו ככל שיכלו כדי שאף לא ייפגע.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!