שחקנים נוספים נדבקו - המשחק כרגיל

שעות לפני משחקה הערב של מכבי ת"א מול זלצבורג האוסטרית במסגרת פלייאוף מוקדמות ליגת האלופות, חזרו עוד 2 בדיקות חיוביות לנגיף

נרי וייס - ערוץ 7 , ד' בתשרי תשפ"א

שחקני מכבי. יחגגו הערב?
שחקני מכבי. יחגגו הערב?
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

למרות הנגיף, המשחק יתקיים כרגיל. מכת התפרצות הקורונה אצל אלופת ליגת העל בכדורגל מכבי ת"א ממשיכה לגבות קורבנות, כאשר אל 7 השחקנים שיצאו חיוביים בבדיקות הקורונה שלשום, הצטרפו הבוקר (שלישי) שני שחקנים נוספים - אדוארדו גררו ודור תורג'מן.

מדובר בהתפרצות הקורונה הכי גדולה בקבוצה ישראלית אחת, כאשר לא פחות מ-16 אנשי צוות ושחקנים של המועדון התל אביבי נדבקו בנגיף המבהיל.

בכל זאת ולמרות הכל, במכבי לא מוכנים לוותר על המשחק הערב מול רד בול זלצבורג האוסטרית שיתקיים במסגרת שלב הפלייאוף של ליגת האלופות, כששם רוצים להעפיל לשלב הבתים של המפעל היוקרתי ביותר בכדורגל האירופי.

על פי תקנון אופ"א, אין כל מניעה לקיים את המשחק הערב באצטדיון בלומפילד שבתל אביב, כאשר מכבי תעמיד סגל של 17 שחקנים, כשאפילו סגל בן 13 שחקנים מספיק בכדי לקיים משחק.

כזכור, המשחק הערב בין התל אביבים לאוסטרים עמד בספק בשל העובדה כי הוחל סגר במדינה על ידי הממשלה ובאוסטריה, מדינה שאמנם מוגדרת גם כן אדומה לנגיף הקורונה אך מאז ומעולם חששה להגיע לישראל, קיוו כי אופ"א תזיז את המשחק לאצטדיון נייטראלי. בהתאחדות לכדורגל התערבו ואמרו כי אין כל מניעה לקיים את המשחק בארץ על אף הסגר ואז הגיעה מכת ההידבקויות אצל האלופה הישראלית והעמידה את קיום המשחק במועדו המקורי בספק.

במכבי עסקו כל העת בהכנה מקצועית למשחק שכאמור לבסוף יתקיים כרגיל זאת על אף עוד 2 הידבקויות. עכשיו כל מה שנותר הוא להוציא תוצאה טובה במשחק הראשון מבין שניים במסגרת שלב פלייאוף מוקדמות ליגת האלופות, כדי להיכנס בפעם השלישית בתולדותיה לשלב הבתים של ליגת האלופות.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il