האפליקציה שתנווט אותך ל'אני' האמיתי

מטרת האפליקציה היא לגרום לשינוי בחיים - להיות מי שאת באמת רוצה להיות, במגוון תחומים: מול עצמך ומול המון אתגרים נוספים בחיים.

תגיות: תשרי
תוכן שיווקי , ד' בתשרי תשפ"א

אימון דיגיטלי
אימון דיגיטלי
אורטל שרביט

אף חברה לא יכולה להתחרות בסטארטאפ המיוחד שבורא עולם משיק בימים אלו - עשרה ימים שבהם הוא מוחל וסולח לכל מי שבאמת רוצה לחזור אליו. השיא הוא ביום האחרון, זהו יום של מחילה וסליחה על הכל, ומי שעובד לפי הכללים - כל הזדונות נהפכים לזכויות. ממש ככה. יש לך מינוס ענק? הופ - פלוס ענק.

גאוני הבורא. גאוני לגמרי כי הוא הצליח לגעת בנקודת הכאב העולמית - ההרגשה שאין לי סיכוי, שאם לא הצלחתי עד היום אין סיכוי שמשהו ישתנה. אני דפוקה לגמרי. מרגישה רחוקה ממש ממנו ומעצמי...

הסטארטאפ של הבורא כבר באוויר, כבר השיקו אותו. אבל כמה הוא ישפיע עליך? זה כבר בבחירה שלך.

האחריות שלך היא להפעיל את האפליקציה "עשרת ימי תשובה" על הלב שלך.

מטרת האפליקציה היא לגרום לשינוי בחיים - להיות מי שאת באמת רוצה להיות, במגוון תחומים שכואבים לך. מול עצמך, מול השם, מול המראה, מול הצלחת והאוכל, מול הכספים ומול המון אתגרים נוספים בחיים.

בדיוק בשביל זה מציעה טל שמידט, מאמנת ומטפלת בנשים ונערות בתהליכים אישיים וקבוצתיים, אימון מיוחד לקראת יום כיפור. "אם את רוצה לנצל את הסטארטאפ האלוקי בעשרה ימים האלו ולעמוד ביום כיפור כשהלב שלך נקי - בואי בחינם (!) לאימון-לייב של הכנה אמיתית ופנימית ליום כיפור"

"במוצאי ראש השנה, כשאנחנו בבידוד בזמן שבעלי והילדים החלו בשמחה גדולה לבנות את הסוכה הטלפון אצלי מצלצל 'טל, אני ממש רוצה לעשות שינוי לפני יום כיפור, אני מבטיחה את זה לעצמי כבר שנתיים בראש השנה, זהו, אני פותחת את הפתח שלי לשינוי', כל כך מוכר שאנחנו דוחים משנה לשנה את ההתקדמויות שלנו בחיים - אולי בפעם אחרת שנרגיש טוב יותר, והאישה האמיצה הזאת החליטה שזהו, היא לא מבטיחה עוד הבטחות בלי לקיים לעצמה ולבורא - היא רוצה להגיע ליום כיפור עם ההרגשה שהיא עושה צעדים במציאות להתקדם, להתנקות, להרגיש טוב יותר בחיים שלה. היא רוצה לנצל את הסטארטאפ של הבורא, עכשיו", מסבירה טל את הרעיון שעומד מאחורי האימון-לייב שהיא מציעה.

האימון הערב הוא צעד נוסף לטובת נשים בהכנה פנימית לימים נוראים שמציעה טל. בימים שלפני ראש השנה היא יצרה כנס דיגיטלי ענק - "קליק פנימי לחגים". כאלפיים נשים נרשמו לכנס וקיבלו בחינם מענה ותוכן חינמי משתים-עשרה נשות מקצוע בתחומים שונים על מנת שיוכלו ליצור את השינוי המשמעותי בחיים שהם רוצות ליצור. הכנס עדיין באוויר עד מחר בעשר בערב. מוזמנות להיכנס גם אליו

לאימון לייב לחצו כאן

לכנס לחצו כאן