שחקני נבחרת ישראל. יעפילו לטורניר גדול?
שחקני נבחרת ישראל. יעפילו לטורניר גדול? צילום: פלאש 90

לא רק בישראל. עליית קצב התחלואה בנגיף הקורונה פוגע לא רק בישראל, כי אם גם ברחבי אירופה כולה כאשר במדינות רבות נערכים לגל השני.

אחת מאותן מדינות היא האי הבריטי סקוטלנד שמנסה להתמודד בימים אלו עם העליה הגדולה בקצב התחלואה בנגיף המידבק.

בעוד בישראל הוחלט להטיל מעין סגר החל מיום שישי האחרון ועד אחרי חג הסוכות, סגר ממנו הוחרגו ענפי הספורט המקצועיים במדינה, זאת בכדי לא לפגוע בנבחרות הלאומיות ובמי שמייצג את המדינה במפעלים האירופיים, בסקוטלנד מנסים להיערך לזה גם כן.

אחת מאותן החלטות שקיבלה היום (שלישי) ממשלת סקוטלנד נוגעת היישר לייצוג ישראל באירופה, כאשר בממשלת סקוטלנד החליטו כי משחק חצי גמר הפלייאוף במוקדמות היורו בין נבחרת ישראל בכדורגל לנבחרת סקוטלנד המקומית, יתקיים ללא קהל.

המשחק שיתקיים ב-8 באוקטובר באצטדיון גלזגו, יהיה משחק ישיר על הכרטיס לגמר המוקדמות, ממנו תוכל המנצחת להגיע אל שלב הבתים של טורניר היורו היוקרתי.

עבור נבחרת ישראל מדובר בהחלטה משמעותית וטובה מאוד, כאשר האוהדים הסקוטים ידועים כמי שדוחפים חזק את נבחרתם והאצטדיון בגלזגו נחשב למקום קשה עבור הנבחרות האורחות בשל כך. אחרי שסיימו בתיקו 1:1 באצטדיון האמפדן פארק במסגרת מפעל ליגת האומות, במשחק שהתקיים גם הוא ללא קהל, נראה כי אפשר לחלום ולקוות לניצחון ישראלי בסקוטלנד, כזה שיקרב את הנבחרת הלאומית שלנו מרחק של 90 דקות בלבד מההעפלה היסטורית אל טורניר אירופי יוקרתי אחרי יותר מ-40 שנה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו